Banner
Ana sayfa > Hakkımızda

FZBIOTECH Xi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd, bitki tozu, bitki özü, bitki yağı ve biyolojik böcek ilacı ürünleri, hammadde üretiminde uzmanlaşmış kısa, OEM de mevcuttur. Büyük teknik yenilik kapasiteleri ve doğal bitki ürünleri hakkında geniş bir bilgi rezervinin avantajı ile, lider bitki ekstraktları üretim işletmesinde listelenmiştir.

İnovasyon kalkınmayı destekler ve teknoloji geleceğe götürür. FZBIOTECH, sıkı ve bilimsel yönetim, güçlü teknik gücü, olgun üretim teknolojisi ve Qinling Dağları ve su kaynakları altındaki benzersiz bitki kaynaklarına dayanan 10 yılı aşkın süredir bitki özlerini araştırma ve geliştirmeye adamış olup, FZBIOTECH'in Nutraceutical, Kozmetik, İlaç ve Sağlık sektörlerinde en iyi ortak.

FZBIOTECH 2004 yılında kurulmuş ve Endüstri Parkı Wugong ilçesi, Xianyang, Shaanxi'de bulunmaktadır. Mevcut üretim üssü 27.000 m2'dir. Üretim kapasitemiz 3000 ton / yıldır. Ayrıca, 10 dublaj çıkarma ekipmanı bulunmaktadır ve üretim kapasitemizi genişletmeye devam edeceğiz.

"Müşteri üstünlüğü, kredi temelli" ilkesine bağlıyız ve müşterilerimize yüksek kaliteli ve yüksek verimli ürünler ve hizmetler sunmaktayız. "Doğal Kaynak, Sağlıklı Odak" misyonumuza dayanarak, müşteri ile kazan-kazan durumu yaratmak, toplumumuzla uyumlu bir yapı oluşturmak ve yeşil ve sağlıklı bir dünya için mücadele etmek. FZBIOTECH'i seçin. Sağlıklı bir hayat seçin!