Banner
Ana sayfa > Ürünler >> Bitki yağı >> Taşıyıcı yağ

Kayısı çekirdeği yağı cilt için Badem yağı

Badem yağı
FZBIOTECH Yağ Listesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Badem Yağı Temel Bilgi
Kökenli: çin
Görünüş: Açık sarı sıvı
Kullanılan Bitki: Kuruyemiş
Ekstraksiyon yöntemi: Soğuk Preslenmiş
İçerik: ≥65% oleik asit
CAS NO.: 72869-69-3,8007-69-0


Badem Yağı Tanıtımı
Badem yağı, tatlı badem fındıklarından elde edilen hafif, altın-kahverengi bir yağdır. Öte yandan acı badem fındıklarından elde edilen yağ son derece zehirlidir ve bunlardan kaçınılmalıdır. Tatlı badem somununun ağırlığının yarısı yağdan oluşur ve bu nedenle büyük miktarlarda çıkarılabilir. Saf haliyle, kokusu çok azdır veya hiç kokusuzdur ve hafif, ceviz kokusu vardır. Petrolün, saçları güçlendirmek ve cilt yumuşatıcı olarak kullanıldığı Mısırlılara kadar uzanan uzun ve geniş bir geçmişi vardır.


Badem Yağı İşlevi
1.Almond yağı, doğal tokoferollerin eklenmesi nedeniyle zaman içinde daha fazla stabilite gösterir.
2.Almond yağı kolayca uygulanır, derinlemesine nüfuz eder ve yüksek besleyici özelliklerle birlikte önemli nem tutma sağlar.
3.Almond yağı, çoğu taşıyıcı yağın az koku özelliğidir.
4.Almond yağı ayrıca az miktarda E ve D vitamini içeren A, B1, B2, B6 vitaminlerini de içerir. E vitamini mevcudiyeti nedeniyle yağın antioksidan özelliği vardır. Antioksidanlar, serbest radikalleri nötralize ederek hayati hücre yapılarını korur. Topikal E vitamini, çok çeşitli cilt yararlarına sahip olduğunu göstermiştir.


Akış şeması

Badem Yağı.jpg


Badem Yağı Uygulaması
Badem Yağı doğrudan saça ve cilde uygulanabilir. Aynı zamanda, aktif bir bileşen veya saç bakımı ve cilt ürünlerinde mükemmel bir taşıyıcı olarak kolayca dahil edilebilir . Önerilen doz% 3 ila% 8 arasındadır.


Nakliye ve depolama
Teslimat: Deniz / Hava Taşımacılığı ve Uluslararası Ekspres
Nakliye Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2-3 iş günü
Paket: 30ml / 50ml / 100ml: amber cam şişeler, 1kg / 5kg: alüminyum bidon
25kg: plastik varil (30cm * 26cm * 42cm), 180kg: kalay demir davul (56cm 2 * 90cm)
Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutun.
Raf ömrü: 24 ay

Almond Oil Price.jpg

Pure Almond Oil.jpg


şirketXi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrikası badem yağı, kayısı çekirdeği yağı ihtiyacı için profesyonel Çin badem yağı, kayısı çekirdeği yağı üreticilerinden biridir , bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda badem yağı, kayısı çekirdeği yağı, badem esansiyel yağı, doğal badem yağı, organik badem yağı, saf badem yağı, tatlı badem yağı, 72869-69-3, 8007-69-0, kayısı çekirdeği yağı hoş geldiniz Bizden.

Sorgulama