Banner
Ana sayfa > Ürünler >> Bitki yağı >> Taşıyıcı yağ

Aloe Yağı

Aloe Yağı
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Aloe Yağı Temel Trombozu

Menşei: Çin, Amerika
Ekstraksiyon yöntemi: Buhar damıtma
Görünüm: Sarı sıvı
Bitki parçası: kök
İçerik: ≥58% linoleik asit
CAS NO .: 80507-69-3,100084-89-7
EINECS NO.:287-390-8,309-126-3


Aloe Yağı'nın Tanıtımı
Aloe Vera, son derece güçlü antibakteriyel ve nemlendirici, beyazlatıcı, yaşlanmayı önleyici özelliğiyle kozmetik üreticileri tarafından tercih edilmektedir. Hassas ciltler için aloe vera yağı güneş yanıkları nedeniyle cilt yanıkları için güçlü bir çekiciliğe sahip değildir. Aloe Vera yağı, C12 ~ C14 yağ asidi bazlı doğal bitkisel yağdır. Gıda, kozmetik, ilaç, kimya ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılabilir.


Aloe Yağı Uygulaması
1. doğrudan cilde uygulamak; kozmetik olarak eklenen bir katkı maddesi olarak kullanın
2. Gıda ve sağlık ürünlerine eklenen bir katkı maddesi olarak; ve yağ kapsülleri yapmak için yağ fazı olarak kullanın.


Akış şeması

Aloe Oil.jpg


Aloe Yağı Fonksiyonu
1. Antiinflamatuar. Aloe bradikinin ve eklem iltihabına dirençli anjiyotensin enzimi. Özellikle aloe polisakkaritler vücudun hastalığa karşı direncini artırabilir
2. Sterilizasyon. Aloe vera tentürü (Aloetin). Mantarları, küfü, bakterileri, virüsleri ve diğer mikropları öldüren, patojen büyümesini ve çoğalmasını engelleyen ve ortadan kaldıran güçlü antibakteriyel maddeler.
3. Detoksifikasyon. Aloe sıcağından dolayı aşırı soğuk algınlığı nedeniyle aşırı bağışıklık tepkisini engelleyen fagositik fonksiyonu ile metabolik atığı vücuttan uzaklaştırabilir.
4.Beauty. Aloe polisakkaritleri ve insan cildindeki vitaminler iyi beslenmeye, nemlendirmeye ve beyazlatma etkisine sahiptir. Özellikle genç kızlar en çok akne, akne aloe eliminasyonunun iyi bir etkisi vardır.
5. Mide ve taburcu edilir. Aloe Aloe emodin glikozitler (aloin), aloe emodin (emodin), iştah, kolon yavaş salgılama etkisi gibi aktif bir madde oynar.
6. Kardiyak kan. Aloe isocitrate kalsiyum güçlü bir kalbe sahiptir, kan dolaşımını teşvik eder, sertleşmiş atardamarları yumuşatır, kolesterol seviyelerini düşürür, kılcal damarların rolünün genişlemesi, kan dolaşımını azaltır, kolesterolü düşürür, kalp üzerindeki yükü azaltır, kan basıncı normal kalır, temiz kan "toksinler".
7. Bağışıklık rejenerasyonu. Aloin A, anti-virüs ve diğer enfeksiyonlar ile travma polisakkarit peptid hormonları ve nektar (Ke-2), iyileşmenin yara iyileşmesi etkisini teşvik, anti-inflamatuar, ısı ve şişlik, cildi yumuşatmak, hücre canlılığı işlevini tutarak, ve hala aktif olan şifa yaraları ile birlikte curdlan callus asit.
8. Anti-tümör bağışıklığı. Aloe polisakkaritleri viskoz materyal geliştirilmiş bağışıklığa sahip ve anormal hücrelerin büyümesini inhibe ederek kanser amacına ulaşmak için rolü yok eder.
9. Güneş Koruyucu. Aloe toplam antrakinon güneş yanığı ve cilt güneş yanığı oluşumunu önlemek için UVA, UVB ultraviyole segmentini emebilir.

10. Anti-aging. Mono ve polisakkaridler, vitaminler ve mineraller bakımından zengin olan hücrelerin yaşlanması, önemli bir terapötik etkiye sahiptir ve kırışıklıkları azaltır .


Analiz sertifikası

Aloe Oil.jpg

Nakliye ve depolama
Teslimat: Deniz / Hava Kargo ve Uluslararası Express
Nakliye Süresi: ödeme sonra 2-3 iş günü
Paket: 30ml / 50ml / 100ml: amber cam şişeler, 1kg / 5kg: alüminyum davul
25kg: plastik varil (30cm * 26cm * 42cm), 180kg: teneke demir davul (56cm 2 * 90cm)
Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutulur.
Raf Ömrü: 24 ay

Aloe Oil.jpg

Aloe Oil.jpg


şirket

Aloe Oil.jpg

Aloe Oil.jpgXi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika aloe yağı tüm ihtiyaçlarınız için profesyonel Çin aloe yağı üreticilerinden biridir, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda aloe yağı, aloe vera yağı, organik aloe yağı, 85507-69-3, 100084-89-7, 287-390-8, 309-126-3, aloe vera özleri, saf aloe yağı hoş geldiniz , linoleik asit bizden.

Sorgulama