Banner
Ana sayfa > Ürünler >> Bitki yağı >> Taşıyıcı yağ

Aloe Yağı

Aloe Yağı
FZBIOTECH Yağ Listesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Aloe Yağının Temel Bilgisi

Menşei: Çin, Amerika
Ekstraksiyon yöntemi: Buhar damıtma
Görünüş: Sarı sıvı
Bitki Bölümü: Kök
İçerik: ≥58% linoleik asit
CAS NO.: 85507-69-3,100084-89-7
EINECS NO.: 287-390-8,309-126-3


Aloe Yağı Tanıtımı
Son derece güçlü antibakteriyel ve nemlendirici, beyazlatıcı, yaşlanma karşıtı özelliği olan Aloe Vera, kozmetik üreticileri tarafından popülerdir. Aloe Vera yağı C12 ~ C14 yağ asidi bazlı doğal bitkisel bir yağdır, Gıda, kozmetik, ilaç, kimya ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılabilir.


Aloe Yağı Uygulaması
1. doğrudan cilde uygulayın; kozmetiklere eklenen bir katkı maddesi olarak kullanın
2.Gıda ve sağlık ürünlerine eklenen bir katkı maddesi olarak; ve yağ kapsülleri yapmak için yağ fazı olarak kullanın.


Akış şeması

Aloe Oil.jpg


Aloe Yağı İşlevi
1. Antiinflamatuar. Eklem iltihabına dirençli Aloe bradikinin ve anjiyotensin enzimi. Özellikle aloe polisakkaritler vücudun hastalığa karşı direncini artırabilir
2. Sterilizasyon. Aloe vera tentürü (Aloetin). Mantarları, küfleri, bakterileri, virüsleri ve diğer mikropları öldürebilen, patojen büyümesini ve üremesini baskılayan ve ortadan kaldıran güçlü antibakteriyel maddeler.
3. Detoksifikasyon. Aloe ısısı nedeniyle acı soğuktan dolayı aşırı bağışıklık tepkisini frenleyen rolün arttırılmış fagositik fonksiyonu ile metabolik atıkların vücuttan atılmasına neden olabilir.
4.Beauty. Aloe polisakkaritler ve insan cildindeki vitaminler iyi besleyici, nemlendirici, beyazlatıcı etkiye sahiptir. Özellikle genç kızların en rahatsız edici sivilce, sivilce aloe eliminasyonu iyi bir etkiye sahiptir.
5. Mide ve deşarj olmuş. Aloe Aloe emodin glikozitleri (aloin), aloe emodin (emodin), iştah, kolon yavaş salıverme efekti gibi aktif bir bileşen oynar.
6. Kardiyak kan. Aloe izosit kalsiyum güçlü bir kalbe sahiptir, kan dolaşımını teşvik eder, sertleşmiş arterleri yumuşatır, kolesterol seviyelerini düşürür, kılcal damarların rolünün genişlemesi, kan dolaşımını azaltır, kolesterolü düşürür, kalp üzerindeki yükü azaltır, kan basıncı normal kalır, kanı temiz "toksinler".
7. İmmün rejenerasyon. Aloin A, anti-virüs ve diğer enfeksiyonlara sahip travma polisakarit peptid hormonları ve nektarı (Ke-2), iyileşmenin yara iyileştirici etkisini arttırır, anti-enflamatuar, ısı ve şişlik vardır, cildin yumuşaması, hücre canlılığının işlevini korur ve hala aktif olan iyileşme yaraları ile birlikte curdlan callus asidi.
8. Anti-tümör bağışıklığı. Aloe polisakarit, bağışıklık sistemi arttırılmış viskoz materyali ve anormal hücrelerin büyümesini inhibe ederek kanserin amacına ulaşmak için rolü bozar.
9. Güneşten koruyucu. Aloe total antrakinon, güneş yanığı ve cilt güneş yanığı oluşumunu önlemek için UVA, UVB ultraviyole segmentini emebilir.

10. Yaşlanma karşıtı. Mono ve polisakaritler, vitaminler ve mineraller bakımından zengin olan hücrelerin yaşlanması önemli terapötik etkiye sahiptir ve kırışıklıkları azaltır .


Analiz sertifikası

COA of Aloe Oil.jpg

Nakliye ve depolama
Teslimat: Deniz / Hava Taşımacılığı ve Uluslararası Ekspres
Nakliye Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2-3 iş günü
Paket: 30ml / 50ml / 100ml: amber cam şişeler, 1kg / 5kg: alüminyum bidon
25kg: plastik varil (30cm * 26cm * 42cm), 180kg: kalay demir davul (56cm 2 * 90cm)
Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutun.
Raf ömrü: 24 ay

Pure Aloe Oil.jpg

Aloe Oil Price.jpg


şirketXi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrikası aloe yağı ihtiyaçlarınız için profesyonel Çin aloe yağı üreticilerinden biridir, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda aloe yağı, aloe vera yağı, organik aloe yağı, 85507-69-3, 100084-89-7, 287-390-8, 309-126-3, aloe vera özleri, saf aloe yağı hoş geldiniz , bizden linoleik asit.

Sorgulama