Banner
Ana sayfa > Ürün:% s >> Kozmetik Hammaddesi

Azelaik Asit Tozu

Azelaik Asit Tozu
FZBIOTECH Ürün Listesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Basic Information & nbsp;

Ürün adıAzelaik asit TozuDiğer adıAzelaik asit
Şartname99.5%GörünümBeyaz kristal toz
Moleküler formülC9H16O4Moleküler ağırlık188.22
CAS NUMARASI.123-99-9EINECS NO.204-669-1
StandartUSP veya EPSertifikalarISO KOŞER FDA
sınıfMedikal ve KozmetikÇözünürSu
Yapısal formülAzelaic Acid powder


Azelaik asit, oleik asidin ozonolizi ile elde edilen tozdur. By - ürünü nonanoik asittir. Doğal olarak normal cilt üzerinde yaşayan bir maya olan Malassezia furfur (Ovlosporum olarak da bilinir) tarafından üretilir. Nonanoik asidin bakteriyel bozunması azelaik asit üretir.


fonksiyon

Azelaik asit tozu, hafif ila orta derecede akne, akne ve enflamatuar akneyi tedavi etmek için kullanılır. Dikarboksilik asitler adı verilen bir ilaç sınıfına aittir. Cilt gözeneklerini enfekte eden akne bakterilerini öldürerek çalışır. Ayrıca akne bakterilerinin büyümesini destekleyen doğal bir madde olan keratin üretimini de azaltır.

Özellikle koyu ciltte melazma ve post - sonrası enflamatuar pigmentasyon dahil olmak üzere cilt pigmentasyonunu tedavi etmek için kullanılmıştır. Hidrokinon'a (HQ) alternatif olarak önerilmiştir. Bir tirozinaz inhibitörü olarak melanin sentezini azaltır.


Uygulama

1. Azelaik asit tozu mikrobiyal proteinlerin sentezini inhibe edebilir, bu nedenle hem P. acnes hem de Staphylococcus epidermidis üzerinde antibakteriyel etkiye sahiptir ve bir anti - akne ilacı olarak kullanılabilir.

2. In order to obtain good skin permeability, adding our sour cream cosmetics can increase absorption through skin function and brighten the effect of lipstick.

3. Azelaic acid powder or zinc salt, compatible with vitamin B6, can be used in men & #39;s hair care products to prevent hair loss, hormonal treatment, and stimulate hair growth.


Azelaik asit Tozu test raporu

COA of Azelaic Acid


Sorgulama