Banner
Ana sayfa > Ürünler >> monomer

Azelaik Asit

Azelaik Asit
Azelaik asit COA
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Azelaik asidin temel bilgileri

Saflık:% 99.5
Görünüm: beyaz kristal toz
CAS No: 123-99-9
EINECS No.:204-669-1
Moleküler Formül: C9H16O4
Molekül Ağırlığı: 88.22


Azelaik asitin fonksiyonu

Azelaik asit, hem komedonal akne hem de enflamatuar akne için hafif ila orta dereceli akne tedavisinde kullanılır. Dikarboksilik asitler denilen bir ilaç sınıfına aittir. Cilt gözeneklerini enfekte eden akne bakterilerini öldürerek çalışır. Ayrıca, akne bakterilerinin büyümesini destekleyen doğal bir madde olan keratin üretimini de azaltır.
Azelaik asit, özellikle koyu cilt tiplerinde melazma ve post inflamatuar hiperpigmentasyon gibi cilt pigmentasyonunun tedavisinde kullanılmaktadır. Hidrokinonun (HQ) bir alternatifi olarak önerilmiştir. Bir tirosinaz inhibitörü olarak, azelaik asit melanin sentezini azaltır.


Azelaik asit uygulaması

1. Azelaik Asit, mikrobik protein sentezini inhibe edebilir, bu nedenle propionibakterium acnes ve staphylococcus epidermidis'in antibakteriyel aktivitesi vardır, anti-akne ilacı olarak kullanılabilir.
2. İyi bir cilt geçirgenliği için, azelaik asit ekleyen krem kozmetikler, cilt işlevleriyle emmeyi artırabilir ve Ruj'un etkinliğinin bir parlaklığını arttırabilir.
3. Azelaik Asit veya çinko tuzları ve B6 vitamini uyumluluğu, erkekler için saç bakım ürünleri, saç dökülmesi hastalığı, hormon bazlı tedavi ve aynı zamanda saç büyümesini teşvik etmek için kullanılabilir.


Analiz sertifikası

Azelaic acid.jpg

Paket teslimatı

Teslimat: Deniz / Hava Kargo ve Uluslararası Express                                                                                 
Nakliye Süresi: ödeme sonra 2-3 iş günü
Paket: 1-5kg / Alüminyum folyo çanta, boyutu: 22cm (Genişlik) * 32cm (Uzunluk)
15-25kg / Drum, boyut: 38cm (Çap) * 50cm (Yükseklik)
Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutulur.
Raf Ömrü: 24 ay

Azelaic Acid.jpg


Azelaic Acid.jpg


Şirket imajı

Azelaic Acid.jpg


Azelaic Acid.jpgXi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika azelaic asit tüm ihtiyaçlarınız için profesyonel Çin azelaik asit üreticilerinden biridir, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda azelaik asit, asit azelaik, azelaik asit tozu, 204-669-1, azelaik asit tozu, 123-99-9 bizden hoş geldiniz.

Sorgulama