Banner
Ana sayfa > Ürünler >> Bitki yağı >> Esans

Bergamot uçucu yağ kullanımı Bergamot Yağı

Bergamot Yağı
FZBIOTECH Yağ Listesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Bergamot Yağının Temel Bilgisi

Menşei: Çin, İtalya
Görünüş: Sarıdan turuncuya sıvı
Bitki Parçası: Soyma
Ekstraksiyon Yöntemi: Soğuk Preslenmiş
İçerik: ≥85% limonene


Bergamot Yağı Tanıtımı

Bergamot, kabuğu Bergamot Esansiyel Yağı'nı çıkarmak için kullanılan bir narenciyedir. Bergamot'un bilimsel adı Citrus Aurantium var. veya Citrus Bergamia. Tropikal bir bitkidir, ancak Avrupa'da da büyür. Güçlü aroması onu msany parfümlerinde popüler bir bileşen haline getirir ve genellikle en önemli "üst nota" olarak kullanılır. Diğer birçok uçucu yağın buharla damıtılmasının aksine, soğuk sıkıştırmayla türetilir. Farkında olamayacağınız en yaygın uygulamalardan biri, siyah çaydaki kullanımıdır.


Bergamot Yağının İşlevi

Bergamot esansiyel yağı, stres, depresyon, korku, gerginlik, enfeksiyon (cilt dahil her türlü), histeri, sedef hastalığı, anoreksi, egzama ve genel iyileşme tedavisinde kullanılabilir.
Sandal ağacı, Neroli, Sardunya, Selvi, Papatya, Narenciye, Kişniş, Helichrysum, Yasemin, Ardıç, Lavanta, Limon, Balsam, Hindistan cevizi, Gül, Vetiver yağı ve Ylang Ylang yağları ile iyice karışır.
Aromatik Koku: Aroma temel olarak narenciyedir, ılık baharatlı çiçek kalitesi ile meyvemsi ve tatlıdır ve Neroli ve Lavanta Yağlarını andırır.


Bergamot Yağı COA'sı

COA of Bergamot Oil

Akış şeması

Bergamot Oil.jpg


Nakliye ve depolama

Teslimat: Deniz / Hava Taşımacılığı ve Uluslararası Ekspres
Nakliye Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2-3 iş günü
Paket: 30ml / 50ml / 100ml: amber cam şişeler, 1kg / 5kg: alüminyum bidon
25kg: plastik varil (30cm * 26cm * 42cm), 180kg: kalay demir davul (56cm 2 * 90cm)
Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutun.
Raf ömrü: 24 ay

Bergamot essential oil.jpg

Bergamot Oil.jpg


şirket
Xi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrikası bergamot yağı, bergamot esansiyel yağı ihtiyacı olan profesyonel Çin bergamot yağı, bergamot uçucu yağ üreticilerinden biridir , bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın. Ve toptan dökme ve yüksek miktarda bergamot yağı, bergamot esansiyel yağı, organik bergamot yağı, saf bergamot yağı, bergamot yağı limonen, limonen% 85 bizden hoş geldiniz.

Sorgulama