Banner
Ana sayfa > Ürün:% s >> Bitki Yağı >> Esans

Bergamot uçucu yağ kullanımı Bergamot Esansiyel Yağı

Bergamot Esansiyel Yağı
FZBIOTECH Yağ Listesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Temel Bilgi

Ürün adı

Bergamot Esansiyel Yağı

Diğer adı

Bergamot Yağı

Şartname

% 100 Saf Doğal

Görünüm

Sarıdan turuncuya sıvı

Örneklem

20 ML Ücretsiz Teklif

OEM Hizmeti

Evet

Ekstraksiyon yöntemi

Soğuk Pres

Bitki Bölümü

Kabuk

Menşei

Çin

Sertifikalar

ISO KOŞER FDA

Tedarikçi

FZIBOTECH

sınıf

Gıda ve Kozmetik

Bergamot Esansiyel Yağı, meyve neredeyse olgunlaştığında Bergamot meyve kabuğunun soğuk ifadesinden türetilir. Meyve kabuğu soyulur ve daha sonra uçucu yağları su ve meyve parçalarından ayıran santrifüj kuvvetine maruz bırakılır. 100 Bergamot meyveleri yaklaşık 3 oz verir. Bergamot Uçucu Yağı. Soğuk ifadeden sonra, Bergamot Yağı'nın rengi açık sarıdan koyu yeşile değişir. Kokusu, baharatlı bir alt ton ve çiçek nüansıyla taze, tatlı ve narenciye bir üst nota.


fonksiyon

Bergamot Uçucu Yağı stres, depresyon, korku, gerginlik, enfeksiyon (cilt dahil tüm tipler), histeri, sedef hastalığı, anoreksi, egzama ve genel iyileşme tedavisinde kullanılabilir. 0010010 nbsp;

Sandal ağacı, Neroli, Sardunya, Selvi, Papatya, Narenciye, Kişniş, Helichrysum, Yasemin, Ardıç, Lavanta, Limon Balsamı, Hindistan Cevizi, Gül, Vetiver yağı ve Ylang Ylang yağları ile iyi karışır.

Aromatik Koku: Aroma temel olarak narenciye, ancak sıcak baharatlı çiçek kalitesine sahip meyveli ve tatlıdır ve Neroli ve Lavanta Yağlarını andırır.


Kullanımları

Bir taşıyıcı yağ ile seyreltilmiş ve topikal olarak kullanılan Bergamot Yağı, artrit ile ilişkili baş ağrıları ve rahatsızlıklar dahil olmak üzere kas ağrılarını ve vücut ağrılarını hafifletir.

Bergamot Yağını şampuan ve vücut yıkamalarına karıştırmak ve kafa derisine ve vücuda sürmek saçları güçlendirebilir, büyümesini teşvik edebilir ve kafa derisi ve ciltte kaşıntı ve tahrişi hafifletebilir. 0010010 nbsp;

3. Papatya ve Rezene'nin uçucu yağları ile birleştirildiğinde, bu karışım hazımsızlık ve gazı rahatlatmak için karın bölgesine masaj yapılabilir.

4. Doğal ev yapımı kokulu kozmetiklere, mumlara ve sabunlara ilave edilebilir. 0010010 nbsp;


0010010 nbsp test raporu;Bergamot 0010010 nbsp;Sıvı yağ

COA of Bergamot Oil

Akış 0010010 nbsp; grafik

Bergamot Oil.jpg

FZBIOTECH Package

Bergamot Oil.jpg


Sorgulama