Banner
Ana sayfa > Ürünler >> Bitki yağı >> Esans

Bergamot uçucu yağ kullanımı Bergamot Yağı

Bergamot Yağı
Bergamot Yağı COA
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Bergamot Yağı Temel Trombozu

Menşei: Çin, İtalya
Görünüm: Sarı ila turuncu sıvı
Bitki kısmı: Peel
Ekstraksiyon Yöntemi: Soğuk Preslenmiş
İçerik: ≥85% limonen


Bergamot Yağı tanıtımı

Bergamot, Bergamot Esansiyel Yağı'nı çıkarmak için kullanılan bir turunçgil meyvesidir. Bergamot'un bilimsel adı Citrus Aurantium var. veya Narenciye Bergamia. Tropik bir bitkidir, ama Avrupa'da da büyür. Güçlü aroması, onu msany parfümlerinde popüler bir bileşen haline getiriyor ve çoğu zaman “önemli nota” olarak kullanılıyor. Diğer birçok uçucu yağın buhar damıtılmasına karşı, soğuk sıkıştırma yoluyla elde edilir. Farkında olmadığınız en yaygın uygulamalardan biri, siyah çayda kullanımıdır.


Bergamot Yağı Fonksiyonu

Bergamot esansiyel yağı stres, depresyon, korku, gerilim, enfeksiyon (cilt dahil her türlü), histeri, sedef hastalığı, anoreksiya, egzama ve genel iyileşme tedavisinde kullanılabilir.
Sandal ağacı, Neroli, Sardunya, Selvi, Papatya, Narenciye, Kişniş, Helichrysum, Yasemin, Ardıç, Lavanta, Limon Balsamı, Hindistan cevizi, Gül, Vetiver yağı ve Ylang Ylang yağlarıyla iyi karışır.
Aromatik Koku: Aroma temelde turunçgil, sıcak ve baharatlı bir çiçek kalitesine sahip meyveli ve tatlıdır ve Neroli ve Lavanta Yağlarını andırır.


Akış şeması

Bergamot Oil.jpg


Nakliye ve depolama

Teslimat: Deniz / Hava Kargo ve Uluslararası Express
Nakliye Süresi: ödeme sonra 2-3 iş günü
Paket: 30ml / 50ml / 100ml: amber cam şişeler, 1kg / 5kg: alüminyum davul
25kg: plastik varil (30cm * 26cm * 42cm), 180kg: teneke demir davul (56cm 2 * 90cm)
Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutulur.
Raf Ömrü: 24 ay

Bergamot Oil.jpg

Bergamot Oil.jpg


şirket

Bergamot Oil.jpg

Bergamot Oil.jpgXi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd profesyonel Çin bergamot petrol, bergamot uçucu yağ üreticileri, en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika bergamot yağı, bergamot uçucu yağ , bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda bergamot yağı, bergamot esansiyel yağı, organik bergamot yağı, saf bergamot yağı, bergamot yağı limonene, bizden 85% limonene hoş geldiniz.

Sorgulama