Banner
Ana sayfa > Ürünler >> API

Polisiktirilik Asit

Polisiktirilik Asit
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Polycytidylic Asit hakkında temel bilgiler

Ürün Adı: Polycytidylic Asit

Diğer adı: glyburide

CAS Numarası: 30811-80-4

Moleküler Formül: (C9H14N3O8P) x

Görünüş: Beyaz veya neredeyse beyaz kristal toz

Deney: 99%

Yapısal formül

24939-03-5.gif


Polisiktirilik Asitin Faydaları

Kronik hepatit b, salgın hemorajik ateş, Japon ensefaliti, viral keratit, herpes zoster, çeşitli siğiller ve solunum yolu enfeksiyonları vb.
Polinosinik: polisiktirilik asit (genellikle kısaltılmış poli I: C) bir immüno-uyarıcıdır. Simulateviral enfeksiyonlara sodyum tuzu şeklinde kullanılır.
Poli I: C'nin, B hücrelerinin, makrofajların ve dendritik hücrelerin zarında eksprese edilen ücretli benzeri reseptör 3 (TLR3) ile etkileşime girdiği bilinmektedir. Poli I: C yapısal olarak bazı virüslerde mevcut olan ve TLR3'ün "doğal" bir uyarıcısı olan çift sarmallı RNA'ya benzer. Dolayısıyla, Poly I: C, çift sarmallı RNA'nın sentetik bir analoğu olarak kabul edilebilir ve bağışıklık sistemi üzerinde bilimsel araştırma için yaygın bir araçtır.


Nakliye ve paket

Polycytidylic Acid


şirket

Polycytidylic Acid  Supplier

Polycytidylic Acid ManufacturerXi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika bes ihtiyaç duyduğunuz her şey için profesyonel Çin bes kaliteli polisitidylik asit, usp, ep polisitidylik asit tozu üreticilerinden biridir kaliteli polisitidilik asit, usp, ep polisitidilik asit tozu, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Ve bizden toptan toplu ve yüksek miktarda bes kaliteli polisitidylik asit, usp, ep polisitidylik asit tozu hoşgeldiniz.

Sorgulama