Banner
Ana sayfa > Ürünler >> API

L-alanil-L-Glutamin

L-alanil-L-Glutamin
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

L-Alanil-L-Glutamin Tozunun Temel Bilgileri

Ürün Adı: L-Alanil-L-Glutamin

Diğer Adı: alanylglutamine, Alanyl-glutamine

Cas: 39537-23-0

EINECS: 475-290-9

Standart:% 99.0'dan az değil

MF: C8H15N3O4

MW: 217,22

Görünüş: Beyaz veya kapalı beyaz kristal toz

Kullanımı: Besin; gıda katkı maddesi

Yapısal formül:

39537-23-0.png


L-Alanil-L-Glutamin Tozunun Tanıtımı

Alanilglutamin, potansiyel koruyucu ve emilim arttırıcı aktiviteleri olan, L-glutamin ve L-alanin amino asitlerinden oluşan stabil, suda çözünür bir dipeptit içeren bir besin takviyesidir. Ağızdan veya enteral uygulamadan sonra, alanylglutamin, bağırsak mukozasının bütünlüğünü korumak ve bağırsak bariyer fonksiyonlarını korumak için gastrointestinal (GI) kanalda lokal olarak çalışır. Bu, bakteriyel translokasyonu, enfeksiyon riskini, enfeksiyon kaynaklı enflamatuar hasarı ve ishal, dehidrasyon, malabsorpsiyon ve elektrolit dengesizlikleri gibi enfeksiyonla ilişkili semptomları azaltır. Alanilglutamin ayrıca diğer kimyasalların emilimini arttırır, epitel onarımını arttırır ve hücresel hasar nedeniyle apoptozu inhibe eder ve hücresel proliferasyonu uyarır. Toplamda, bu besinlerin emilimini artırır, kilo kaybını azaltır, ishali azaltır, GI ile ilişkili enfeksiyon riskini azaltır ve iyileşmeyi iyileştirir. Emiliminden sonra, alanilglutamin ayrıca kas proteini katabolizmasının önlenmesine de yardımcı olabilir.


L-Alanil-L-Glutamin Tozunun Faydaları

1.L-Alanyl-L-Glutamin beslenme gereksinimlerini sağlar, bağırsak sağlığını iyileştirir ve bağışıklık sistemini güçlendirir.

2.L-Alanil-L-Glutamin ayrıca kanser tedavisi, radyasyon ve kemoterapiden şok tedavisine ve daha fazlasına kadar çeşitli klinik çalışmalarda kullanılmaktadır. Biyoteknolojide L-glutamin, memeli hücre kültürü ortamı için önemli bir bileşendir.


Nakliye ve depolama


L-Alanil-L-Glutamin Tozu


Şirket imajı


L-Alanyl-L-Glutamin Tozu Tedarikçisi

L-Alanyl-L-Glutamin Tozu Üreticisi

Sorgulama