Banner
Ana sayfa > Ürünler >> API

GABA / Gama – Aminobütirik Asit

GABA / Gama – Aminobütirik Asit
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Gama-aminobutirik asit (GABA) 'ya ait temel bilgiler

Görünüş: Beyaz kristal güç

Deney:% 99.0

CAS: 56-12-2

Formül: C4H9N02

Moleküler ağırlık: 103.12000

Raf ömrü: 3 yıl

Yapısal formül:

GABA.png

Gama-Aminobütirik Asitin (GABA) Yararları
1.Gama - aminobutirik asit (GABA), merkezi sinir sistemi (CNS) yoluyla yaygın şekilde dağıtılan majör bir nörotransmiterdir. Çok fazla uyarılma sinirlilik, huzursuzluk, uykusuzluk, nöbet ve hareket bozukluklarına yol açabileceğinden, inhibisyonla dengelenmesi gerekir.

2.GABA - beyindeki en önemli inhibitör nörotransmiterler - pist stresi zamanlarında “fren” gibi davranan inhibisyonu sağlar. Çalışmalar göstermektedir

3.GABA rahatlamayı artırabilir ve derin uyku geliştirebilir.
Doğal GABA, bağırsaktan emilir ve ABD'de başarılı bir şekilde fonksiyonel yiyecek olarak kullanılan insan bağırsak epiteli insan mono tabakaları aracılığıyla iletilir. Doğal GABA, Kore'nin geleneksel yemeklerinde sebzeleri mayalamak için kullanılan bakteri olan Lactobacillus plantarum kullanılarak fermantasyon işlemi ile üretilir.

4.GABA, merkezi sinir sistemindeki bir tür nörotransmiter olan ve vücuttaki beyin aktivitesini ve kas tonusunu düzenlemede önemli bir rol oynayan Gamma-Aminobütirik asit anlamına gelir.
GABA TÜM DOĞAL UYKU YARDIMI olarak bilinir. Sinir gerginliğini hafifletmeye, stresi ve endişeyi azaltmaya, olumlu bir ruh hali ve iyilik hissini arttırmaya yardımcı olabilir. GABA ayrıca, gelişmiş konsantrasyona ve hiperaktivite ve dürtüselliklerin azaltılmasına yardımcı olarak sağlıklı hafıza ve bilişsel fonksiyonları da destekler.
5.GABA, egzersiz dayanıklılığını arttırmaya, yağsız kas büyümesini arttırmaya ve donuk ağrıyı hafifletmeye yardımcı olabileceğinden sporculara faydalı olabilir.

6. GABA’nın FAMACALOFİK ÖZELLİKLERİ yanında, diğer kullanım alanlarına da sahiptir: doğrudan çay, içecek ve süt ürünlerine eklenir. Kahve, çikolatada kullanılan doğal maddeler gibi

elma suyu, kakao, yoğurt, süt şekeri, tereyağı, tost, ekmek, hazır erişte ve diğer fonksiyonel yiyecek ve içecekler.


Nakliye ve paket

Gama–aminobutyricacid (GABA)

 

şirket

Gama–aminobutyricacid (GABA) Supplier

Gama–aminobutyricacid (GABA) Manufacturer

Sorgulama