Banner
Ana sayfa > Ürünler >> API

En İyi Kalite Aniracetam, GMP Standart Aniracetam Tozu

En İyi Kalite Aniracetam, GMP Standart Aniracetam Tozu
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Aniracetam hakkında temel bilgiler

Ürün Adı: Aniracetam

CAS Numarası: 72432-10-1

Moleküler Formül: C12H13NO3

Molekül Ağırlığı: 219.24

Görünüm: Beyaz veya süt beyaz kristal porde

Deney: 99%

Yapısal formül

Aniracetam.gif


Aniracetamın Faydaları

1.Aniracetam / Aniracetam Toz (1 - [(4-metoksibenzoil)] - 2-pirolidinon) nootropik Piracetam'ın yağda çözünen bir analogudur. Piracetam'ın beyin üzerindeki etkilerinin çoğunu paylaşırken, Piracetam'ın iki ana benzersiz avantajı yoktur:

2. Yağ çözülebilir, Aniracetam, kan beyin bariyeri aracılığıyla beyne çok daha iyi nüfuz eder.

3.Aniracetam / Aniracetam Tozu, beynin Glutamat AMPA reseptörlerinin güçlü bir uyarıcısıdır. AMPA reseptör araştırması, bilişi geliştirmek ve geliştirmek için heyecan verici bir gelişme olarak kabul edilmektedir. AMPA reseptörlerini etkileyen bu tür bileşiklere Ampakinler denir. ABD Savunma İleri Araştırma Projeleri Ajansı (DARPA), askeri kullanım için ampakinleri aktif olarak araştırıyor.

4.Aniracetam / Aniracetam Tozu bir pirasetam analogudur, hafıza hatırlama, reaksiyon ve detayı geliştirebilir. Tüm piracetam analogları gibi, daha az aniracetam gereklidir (örneğin, kilogram vücut ağırlığı başına miligram dozu).


Nakliye ve paket

Aniracetam.jpg

Aniracetam.jpg


şirket

Aniracetam.jpg

Aniracetam.jpg
Xi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika en iyi kalite aniracetam tüm ihtiyaçlarınız için profesyonel Çin en kaliteli aniracetam, gmp standart aniracetam toz üreticilerinden biridir, gmp standart aniracetam tozu, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda en kaliteli aniracetam, bizden gmp standart aniracetam tozu hoş geldiniz.

Sorgulama