Banner
Ana sayfa > Ürünler >> monomer

Breviscapine

Breviscapine
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Breviscapine Temel Bilgiler

Ürün Adı: Breviscapine

Diğer Adı: Scutellarin, Breviscapinun

CAS No .: 27740-01-8

Görünüm: açık sarı toz

Moleküler Formül: C21H18O12

Moleküler ağırlık: 462.37

Saflık:% 98


Breviscapine Kısa Tanıtım

Breviscapine (Scutellarin), bir tür fenolik kimyasal bileşik olan bir flavondur. Scutellaria barbata ve S. lateriflora'da bulunabilir.

Scutellarin, bazı yüksek bitkiler tarafından yaralanma veya mantar enfeksiyonuna yanıt olarak üretilen doğal olarak oluşan bir fitoaleksindir. Fitoaleksinler, bitkiler tarafından patojenik mikroorganizmaların neden olduğu enfeksiyona karşı savunma olarak üretilen kimyasal maddelerdir.

Breviscapine Erigeron reviscapus flavonsides'e ait Erigeron breviscapus (Vant.) Hand. ¨CMazz. Beyin kan damarlarını genişleten, beyin damarlarının tıkanmasını azaltan, beyindeki kan akışını artıran, mikro dolaşımı iyileştiren ve antiplatelet toplanmasını gösteren farmakoloji.


Breviscapine kullanımları

1. Breviscapine safra salgılanmasını teşvik edebilir, ancak başka bir bileşen wogonin bu etkiye sahip değildir. Baicalein, tavşanların ekstra vücut barsaklarının hareketlerini destekleyebilir, ancak wogonin bu etkiye sahip değildir. Huang qin hafif bir ishal etkisine sahiptir.

2. Breviscapine anti-toksin etkiye sahiptir, kılcal damarların ve anti- asetilkolin ve anti anafilaksi etkilerinin geçirgenliğini önler .

3. Breviscapine, inme ve miyokard enfarktüsü tedavisi için bir potansiyel olan azot oksidi üretecek bir enzimi teşvik edebilir .

4. Breviscapine, hepatit B virüsünü önleyebilir.


Breviscapine'nin Faydaları

1. Breviscapine, beyin kan dolaşımını artırabilir, beyin kan akışını artırabilir, damar direncini azaltabilir, kan-beyin bariyerinin geçirgenliğini artırabilir, beyin tromboz oluşumunun önlenmesi ve tedavisine yardımcı olabilir.

2. Breviscapine, beslenme miyokard kan akışını artırmak, miyokard mikro sirkülasyonunu iyileştirmek için miyokard oksijen tüketimini azaltabilir.

3. düşük kolesterol, yüksek kan viskozitesini, trombosit agregasyonunu azaltır.

4. Karaciğer retiküloendotelyal hücrelerin ve makrofajların fagositik fonksiyonunun arttırılması, kan CAMP içeriğinin arttırılması, bağışıklık sisteminin iyileştirilmesi.


Paket teslimatı

Breviscapine

Şirket imajı

Sorgulama