Banner
Ana sayfa > Ürünler >> monomer

Beta Sitosterol

Beta Sitosterol
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Beta Sitosterol Temel Bilgiler

Spec. HPLC ile% 98
Görünüm: Beyaz kristal toz
CAS NO: 83-46-5
EINECS NO .: 601-480-6
Moleküler Formül: C29H50O
Moleküler Ağırlık: 414.71


Beta Sitosterol Fonksiyonu

Beta-sitosterol, kolesterol benzeri bir bitki maddesidir. Vücuda girebilen kolesterol miktarını sınırlayarak kolesterol seviyelerini düşürmeye yardımcı olabilir. Ayrıca şişliği azaltmak (iltihap) için prostata da bağlanabilir. Bitki sterolleri 1922'de kimyasal olarak tanımlanmıştır. Daha sonra 1950'lerde, bu sterollerin, kolesterolün bağırsaktan emilimini azaltarak serum kolesterol konsantrasyonlarını düşürdüğü kaydedilmiştir. Bununla birlikte, 1980'lerde statinler piyasaya sürüldü, bu nedenle bitki sterollerinin lipit düşürmede rolü azaldı. Daha sonra, doğal olarak oluşan maddeler olarak, bitki sterollerinin gıdalara ilave edilebileceği kabul edilmiştir. Margarin ideal bir araç gibi görünüyor. Son 15 yılda, literatürde fitosterollerin bazı immünolojik aktivitelere sahip olduğunu gösteren birkaç rapor bulunmaktadır.

Beta-sitosterol bitkilerde bulunan bir maddedir. Kimyacılar buna “bitki sterol esteri” diyorlar. Meyveler, sebzeler, kabuklu yemişler ve tohumlarda bulunur. İlaç yapmak için kullanılır. Beta-sitosterol, kalp hastalığı ve yüksek kolesterol için kullanılır. Ayrıca bağışıklık sistemini güçlendirmek için ve safra kesesi, ortak soğuk algınlığı ve grip (influenza), HIV / AIDS, romatoid artrit, tüberküloz, sedef hastalığı, alerjiler, serviks kanseri, fibromiyalji, sistemik lupus gibi kolon kanserinin önlenmesi için kullanılır. eritematoz (SLE), astım, saç dökülmesi, bronşit, migren baş ağrısı ve kronik yorgunluk sendromu.

Klinikte kolesterol, anti-enflamasyon, anti-ülser ve anti-kanser azaltma etkisine sahiptir ve aynı zamanda kozmetik bakım ürünleri ve cilt bakımları için de kullanılabilir, ayrıca yeni tip hayvan olarak kullanılır. fayda-büyüme, teşvik-sağlıklı ve yükselt-çıktı özellikleri nedeniyle beslenir.


Beta Sitosterol Uygulaması

Gıda ve yem katkılarında antioksidan olarak
Kozmetikte ciltler için nemlendiriciler ve nemlendiriciler olarak
Steroid ilaç ve D3 vitamini hammaddesi olarak


Analiz sertifikası

Ölçek

Özellikler

Sonuç

Si-Sitosterol İçeriği:

≥98%

98.31%

Görünüm:

Beyaz kristal toz

Uygundur

Koku ve tat:

karakteristik

Uygundur

Örgü boyutu:

% 100 geç 80 mesh

Uygundur

Kurutma kaybı :

≤1.0%

% 0.28

Erime noktası:

138 ℃ ~ 142 ℃

140 ℃

Ağır metaller:Gibi:

≤2 PPM

Uygundur

Pb:

PP1 PPM

Uygundur

Hg:

≤0.5PPM

Uygundur

Mikrobiyoloji:

Toplam Plaka Sayısı:

Maya ve kalıp:

E. Coli:

S. aureus:

Salmonella:

 

<1000cfu>

<100cfu>

Negatif

Negatif

Negatif

 

36cfu / gr

17cfu / gr

Uygundur

Uygundur

Uygundur

Sonuç:

USP32 Standardına UygunPaket teslimatı

Sitosterol.jpg


Sitosterol.jpg


Şirket imajı

Sitosterol.jpg


Sitosterol.jpgXi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika β-sitosterol tüm ihtiyaçlarınız için profesyonel Çin β-sitosterol üreticilerinden biridir, temas kurmaktan çekinmeyin lütfen bize. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda β-sitosterol, beta sitosterol, b-sitosterol, fitosterol, 83-46-5, 201-480-6, beta-sitosterol bizden hoş geldiniz.

Sorgulama