Banner
Ana sayfa > Ürün:% s >> monomer

Beta Sitosterol

Beta Sitosterol
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Beta Sitosterolün Temel Bilgileri

Spec. HPLC'ye göre% 98
Görünüş: Beyaz kristal toz
CAS NO.:83-46-5
EINECS NO.: 201-480-6
Moleküler Formül: C29H50O
Moleküler ağırlık: 414.71


Beta Sitosterol'ün İşlevi

Beta-sitosterol, kolesterole benzer bir bitki maddesidir. Vücuda girebilecek kolesterol miktarını sınırlayarak kolesterol seviyesini azaltmaya yardımcı olabilir. Ayrıca, şişliği (iltihabı) azaltmaya yardımcı olmak için prostata bağlanabilir. Bitki sterolleri, 1922'de kimyasal olarak tarif edildi. 1950'lerde daha sonra, bu sterollerin, kolesterolün bağırsaktan emilimini azaltarak serum kolesterol konsantrasyonlarını düşürdüğü not edildi. Bununla birlikte, 1980'lerde piyasaya statinler tanıtıldı, böylece bitki sterollerinin lipit düşürmedeki rolü azaldı. Daha sonra, doğal olarak oluşan maddeler olarak bitki sterollerinin gıdalara eklenebileceği kabul edilmiştir. Margarin ideal bir araç gibi görünüyor. Son 15 yılda, literatürde, fitosterollerin bir miktar immünolojik aktiviteye sahip olduğunu gösteren birkaç rapor vardır.

Beta-sitosterol bitkilerde bulunan bir maddedir. Kimyacılar buna “bitki sterol esteri” diyorlar. Meyvelerde, sebzelerde, kuruyemişlerde ve tohumlarda bulunur. İlaç yapımında kullanılır. Beta-sitosterol kalp hastalığı ve yüksek kolesterol için kullanılır. Ayrıca bağışıklık sistemini güçlendirmek ve kolon kanseri, safra kesesi taşları, soğuk algınlığı ve grip (grip), HIV / AIDS, romatoid artrit, tüberküloz, sedef hastalığı, alerji, rahim ağzı kanseri, fibromiyalji, sistemik lupusun önlenmesi için kullanılır eritematoz (SLE), astım, saç dökülmesi, bronşit, migren baş ağrısı ve kronik yorgunluk sendromu.

Klinikte kolesterol, anti-enflamasyon, anti-ülser ve anti-kanseri azaltma etkisine sahiptir ve ayrıca kozmetikler için saç bakımı için bir besin ve cilt bakımı için kullanılabilir, ayrıca yeni tip hayvan olarak kullanılır. fayda-büyüme, terfi-sağlıklı ve verim artış özellikleri nedeniyle beslenir.


Beta Sitosterol Uygulaması

Gıda ve yem katkılarında antioksidan olarak
Kozmetikte cilt için besin ve nemlendirici olarak
Steroid ilaçları ve D3 vitamini hammaddesi olarak


Analiz sertifikası

Ölçek

Özellikler

Sonuç

Β-Sitosterol içeriği:

≥98%

98.31%

Görünüm:

Beyaz kristal toz

Uygundur

Koku ve tat:

karakteristik

Uygundur

Örgü boyutu:

% 100 80mesh geçmek

Uygundur

Kurutma kaybı :

≤1.0%

% 0.28

Erime noktası:

138 ℃ ~ 142 ℃

140 ℃

Ağır metaller:Gibi:

≤2 PPM

Uygundur

Pb:

≤1 PPM

Uygundur

Hg:

≤0.5PPM

Uygundur

Mikrobiyoloji:

Toplam Plaka Sayısı:

Maya ve Küf:

E. Coli:

S. aureus:

Salmonella:

 

<1000cfu>

<100cfu>

Negatif

Negatif

Negatif

 

36cfu / gr

17cfu / gr

Uygundur

Uygundur

Uygundur

Sonuç:

USP32 Standardına UygunPaket teslimatı

Beta Sitosterol

Şirket imajı

Xi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd profesyonel Çin price-sitosterol üreticilerinden biridir, en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrikası β-sitosterol'ün tüm ihtiyaçları için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin bize. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda β-sitosterol, beta sitosterol, b-sitosterol, fitosterol, 83-46-5, 201-480-6, beta-sitosterol hoş geldiniz.

Sorgulama