Banner
Ana sayfa > Ürünler >> Bitki yağı >> Taşıyıcı yağ

Hodan yağı faydaları Hodan Yağı

Hodan Yağı
FZBIOTECH Yağ Listesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Hodan Yağının Temel Bilgisi

Menşei: Çin, Avrupa, Kuzey Amerika
Ekstraksiyon Yöntemi: Soğuk preslenmiş
Görünüş: Sarı sıvı
Bitki Bölümü: Meyve ve tohum
İçerik: GLA ≥20%
CAS NO.: 84012-16-8
EINECS NO.: 281-661-4


Hodan Yağının Tanıtımı

Hodan yağı, bütün tohumların kompozisyonunun içeriğidir, GLA (gama-linolenik asit) en yüksektir. Cildin durumunu iyileştirebilir ve kadınların adet rahatsızlığını hafifletebilir ve birçok belirtinin fizyolojisini yavaşlatabilir. Uzun süreli tüketim iyi sağlık kalbi, kadınların adet sendromunu (PMS) ve beyin kan damarlarını ve endokrin bozukluklarının menopoz semptomlarını hafifletiyor.


Hodan Yağının İşlevi

Romatoid artrit - Pennsylvania Üniversitesi'nden yapılan bir çalışmada, Romatoid artrit hastalarının günde 1.4 gram hodan yağı verilen romatoid artrit hastalarında eklemlerinde ağrı ve şişlik azaldığı tespit edildi.

Cilt koşulları - Bu bitkisel yağ akne, egzama veya sedef hastalığının tedavisinde yardımcı olabilir. Hayvan çalışmaları, yağ asidi dengesizliklerinden kaynaklanan cilt hastalıklarının hodan yağı ile tedavi edilebileceğini buldu. British Nutrition Journal'da yayınlanan bir 2009 çalışmasında ayrıca ciltte tahrişe ve kızarıklığa neden olan kadınların keten tohumu veya hodan yağı aldıktan sonra rahatlama yaşadıkları tespit edildi.

Periodontitis - Prostaglandinler, Lökotrienler ve Esansiyel Yağ Asitlerinde yayınlanan bir araştırma, hodan yağı takviyesi alan kişilerin diş eti sağlığını iyileştirdiğini ve periodontite bağlı dişeti iltihabını azalttığını buldu.

Multipl skleroz (MS) - Bu sinir bozukluğu ile ilişkili kas spazmı ve uyuşukluk gibi semptomları en aza indirmeye yardımcı olabilir. Hodan yağı ayrıca sinir hasarına karşı savaşmaya yardımcı olur ve zamanla sağlıklı sinir gelişimine katkıda bulunur.

Alzheimer hastalığı - Borage yağı, bu zayıflatıcı hastalığın tedavisinde değerli olabilecek sinir uyarılarının iletimini artırabilir.

Hodan yağı ayrıca rosaceanın, gutun, dişi kısırlığının, iktidarsızlığın ve hatta diyabetik nöropatinin tedavisine yardımcı olmak için etkili olarak belirtilir.


Analiz sertifikası

Hodan oil.jpg

Akış şeması

Hodan Oil.jpg


Nakliye ve depolama

Teslimat: Deniz / Hava Taşımacılığı ve Uluslararası Ekspres

Nakliye Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2-3 iş günü
Paket: 30ml / 50ml / 100ml: amber cam şişeler, 1kg / 5kg: alüminyum bidon
25kg: plastik varil (30cm * 26cm * 42cm), 180kg: kalay demir davul (56cm 2 * 90cm)
Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutun.
Raf ömrü: 24 ay

Borage seed Oil.jpg

pure Borage Oil.jpg


şirket
Xi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika hodan yağı ihtiyaçlarınız için profesyonel Çin hodan yağı üreticilerinden biridir, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ve bizden toptan toplu ve yüksek miktarda hodan yağ hoşgeldiniz.

Sorgulama