Banner
Ana sayfa > Ürünler >> Bitki yağı >> Taşıyıcı yağ

Hodan yağı faydaları Hodan Yağı

Hodan Yağı
Borage Yağı COA
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Hodan Yağı Temel Zorunluluğu

Menşei: Çin, Avrupa, Kuzey Amerika
Ekstraksiyon Yöntemi: Soğuk preslenmiş
Görünüm: Sarı sıvı
Bitki parçası: meyve ve tohum
İçerik: GLA ≥20%
CAS NO: 084012-16-8
EINECS NO.:281-661-4


Hodan Yağı Tanıtımı

Borage yağı, tüm tohumların bileşiminden en yüksek olan GLA (gama-linolenik asit) içeriğidir. Cilt durumunu iyileştirir ve kadın adet rahatsızlıklarını giderir ve birçok semptomun fizyolojisini yavaşlatır. Uzun süreli tüketim iyi sağlık kalbi, kadınlarda menstrüel sendromu (PMS) ve beyin kan damarlarını ve endokrin bozuklukların menopoz semptomlarını yumuşatır.


Hodan Yağı Fonksiyonu

Romatoid artrit - Pennsylvania Üniversitesi'nden yapılan bir araştırmada, günlük 1.4 gram hodan yağı verilen romatoid artrit hastalarının eklemlerinde ağrı ve şişlik azaldığı saptanmıştır.

Cilt koşulları - Bu bitkisel yağ, sivilce, egzama veya sedef hastalığının tedavisine yardımcı olabilir. Hayvan çalışmaları, yağ asidi dengesizliklerinin neden olduğu cilt bozukluklarının, hodan yağıyla tedavi edilebileceğini bulmuştur. British Journal of Nutrition'da yayınlanan bir 2009 çalışması da, tahrişe ve kızarıklığa neden olan cilt rahatsızlıkları olan kadınların keten tohumu veya hodan yağı aldıktan sonra rahatlama yaşadığını bulmuştur.

Periodontitis - Prostaglandinler, Leukotrienler ve Esansiyel Yağ Asitlerinde yayınlanan bir çalışmada, hodan yağı takviyeleri alan kişilerin, diş eti sağlığının iyileştirilmesi ve periodontitis ile ilişkili diş eti iltihabının azaldığı bulunmuştur.

Multipl skleroz (MS) - Bu sinir bozukluğu ile ilişkili kas spazmları ve uyuşukluk gibi semptomları en aza indirmeye yardımcı olabilir. Borage yağı ayrıca sinir hasarına karşı savaşmaya ve zamanla sağlıklı sinir gelişmesine katkıda bulunur.

Alzheimer hastalığı - Borage yağı, bu zayıflatıcı hastalığın tedavisinde değerli olabilecek sinir uyarılarının iletimini artırabilir.

Hodan yağı da rosacea, gut, kadın infertilitesi, iktidarsızlık ve hatta diyabetik nöropatinin tedavi edilmesine yardımcı olmak için etkili olarak gösterilmektedir.


Analiz sertifikası

Borage oil.jpg

Akış şeması

Borage Oil.jpg


Nakliye ve depolama

Teslimat: Deniz / Hava Kargo ve Uluslararası Express

Nakliye Süresi: ödeme sonra 2-3 iş günü
Paket: 30ml / 50ml / 100ml: amber cam şişeler, 1kg / 5kg: alüminyum davul
25kg: plastik varil (30cm * 26cm * 42cm), 180kg: teneke demir davul (56cm 2 * 90cm)
Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutulur.
Raf Ömrü: 24 ay

Borage Oil.jpg

Borage Oil.jpg


şirket

Borage Oil.jpg

Borage Oil.jpgXi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika hodan yağı tüm ihtiyaçlarınız için profesyonel Çin hodan yağı üreticilerinden biridir, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ve bizden toptan toplu ve yüksek miktarda hodan yağına hoş geldiniz.

Sorgulama