Banner
Ana sayfa > Ürün:% s >> monomer

Ergosterol Ekstresi

Ergosterol Ekstresi
FZBIOTECH Ürün Listesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Temel Bilgiler

Ürün adı

Ergosterol Ekstresi

Diğer adı

ergesterol

Şartname

98%

Görünüm

Beyaz toz

Moleküler formül

C28H44O

Moleküler ağırlık

396.65

CAS NUMARASI.

57- 87- 4

EINECS NO.

200-352-7

Standart

USP veya EP

Sertifikalar

ISO, Helal, FDA

Tedarikçi

FZBIOTECH

Örneklem

Ücretsiz teklif

Yapısal formül

Ergostero.gif


Kısa Tanıtım

Ergosterol (ergosta-5, 7, 22-trien-3β-ol), mantarların hücre zarlarında bulunan bir steroldürve protozoa, kolesterolün hayvan hücrelerinde hizmet ettiği işlevlerin çoğuna hizmet eder. Birçok mantar ve protozoa ergosterol olmadan hayatta kalamayacağından, onu oluşturan enzimler ilaç keşfi için önemli hedefler haline gelmiştir. D vitamini 2 provitamin formudur; ultraviyole (UV) ışığına maruz kalma, D vitamini üreten kimyasal reaksiyona neden olur 2.


Yararları

Ergosterol tozu, hayvan hücresinin hücre zarının önemli bir bileşenidir, hücre zarının bütünlüğünü, membran desmoenziminin aktivitesini, zarın likiditesini, hücre yaşamını ve madde taşınmasını sağlamada önemli bir rol oynar. Çok önemli bir tıbbi hammaddedir ve kortizon ve progesteron hormonu üretmek için kullanılabilir. Moleküler yapının değiştirilmesi yoluyla VD 2 'a değişebilir.


Uygulamalar

GG "çam GG" incelemesinde kullanılabilecek önemli bir farmasötik kimyasal malzemedir; ve&"hormonu progesteron GG"; ve diğer ilaç ve pestisit kullanımı, aynı zamanda, ergosterol D vitamini 2 ana hammadde üretimidir.


Sorgulama