Banner
Ana sayfa > Ürünler >> monomer

ergesterol

ergesterol
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Ergosterol'ün Temel Bilgileri

Ürün Adı: Ergosterol

CAS No .: 57-87-4

Moleküler Formül: C28H44O

Moleküler ağırlık: 396.65

Özellikler:% 99

Görünüm: beyaz toz

Özü Kaynak: Soya özü; Malt özü

Kullanılan Bölüm: Tohum

Test Yöntemi: UV

Yapısal formül:

Ergostero.gif


Ergosterol'ün Kısa Tanıtımı

Ergosterol (ergosta-5,7,22-trien-3β-ol), kolesterolün hayvan hücrelerinde görev yaptığı fonksiyonların çoğuna hizmet eden mantar ve protozoa hücre zarlarında bulunan bir steroldür . Birçok mantar ve protozoa ergosterol olmadan hayatta kalacağından, onu yaratan enzimler ilaç keşfi için önemli hedefler haline gelmiştir. Ergosterol, D2 vitamininin bir provitamin şeklidir; ultraviyole (UV) ışığına maruz kalmak, D2 vitamini üreten kimyasal bir reaksiyona neden olur.


Ergosterol'ün Yararları

Ergosterol tozu, hayvan hücresinin hücre zarının önemli bir bileşenidir, hücre zarının bütünlüğünü, zar desmoenziminin aktivitesini, zarın likiditesini, hücre yaşamını ve madde taşınımında önemli rol oynar. Çok önemli bir tıbbi hammaddedir ve kortizon ve progesteron hormonu üretmek için kullanılabilir. Moleküler yapının değişmesi ile VD2'ye geçebilir.


Ergosterol uygulamaları

Ergosterol "çam" ve "hormon progesteron hormonu" ve diğer ilaç ve pestisit kullanımlarında kullanılabilecek bir tür önemli kimyasal kimyasal maddedir, aynı zamanda ergosterol D2 vitamini ana hammadde üretimidir.


Paket teslimatı

Ergosterol

Şirket imajı

Xi'an Fengzu Biyolojik Technology co, ltd biridir profesyonel çin toplu tedarik ergosterol sentezi, yüksek kaliteli ergosterol tozu üreticileri, tüm ihtiyaçlarınız için en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika toplu tedarik ergosterol sentezi, yüksek kaliteli ergosterol tozu, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda toplu tedarik ergosterol sentezi, bizden yüksek kaliteli ergosterol tozu hoş geldiniz.Sorgulama