Banner
Ana sayfa > Ürünler >> Bitki yağı >> Esans

Sedir yağı Satılık Sedir Yağı

Sedir Yağı
FZBIOTECH Yağ Listesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Sedir Yağının Temel Bilgisi

Menşei: Çin, Sibirya
Kullanılan bitkinin bir kısmı: çam iğnesi
Ekstraksiyon yöntemi: Buhar damıtma
Görünüş: Kahverengi kırmızı sıvı
İçerik:% 99.9 uçucu yağ
CAS NO.:8000-27-9


Sedir Yağı tanıtımı

Ağaçlar 30 mm ye kadar büyür, tek gövdeli, taç konik, yuvarlak veya yassı olarak dik dikleşir. Kabuk kahverengi, ince şeritler halinde, küçük dalcıklardan (5-10 mm çap) ayrılır. Dallara düşen sarkık dallar ve dallanmalar genellikle dikleşir. Baharatlı - reçineli kokulu ahşap kalın sırtlı ya da kare çatlak kabuklu ve geniş, düz dallıdır. Sürgünler, dalların çerçevesini oluşturan uzun sürgünler ve yaprakların çoğunu taşıyan kısa sürgünler ile dimorfiktir.

Yapraklar, açık sarmal uzun sürgünlerde tek tek düzenlenmiş, 8-60 mm uzunluğunda, yaprak dökmeyen ve iğne benzeridir.


Sedir Yağı Kullanımı

Sedir ağacı yağının aromaterapi özellikleri diüretik, antiseptik, antispazmodik, büzücü, balgam söktürücü, fungisit insektisit, antiseboreik, emmenagog, sedatif ve toniktir. Akıl üzerinde sakinleştirici ve yatıştırıcı bir etkisi vardır ve sinir ve kaygı gerginliği ile bağlantılı koşullarda çok yardımcı olur.
Sedir yağının farmasötik kullanımı:
Sedir ağacı yağı, kaşıntıyı hafifleten yatıştırıcı özelliği ile cilde fayda sağlar. Sıkılaştırıcı etkisi sivilce, yağlı cilt, kepek ve saç için mükemmeldir. Göğüs ve idrar enfeksiyonlarının genel bir tonik gibi davranmasına yardımcı olur ve mukus membranları üzerinde belirgin bir etkisi vardır. Ayrıca romatizma ve artrit vakalarında da faydalıdır.
Bu yüksek dereceli parfüm yağı, sabun yapımında, banyo yağlarında ve masaj yağında kokuları tazelemek için mükemmeldir. Aynı zamanda parfüm vücut yağı olarak da kullanılır. Kokulara sıcak bir kalite katar. Sandal ağacı ve vetiver yağları ile iyi birleşir. Ayrıca kuru saçlar için iyidir, çünkü cildin ve saç derisinin suda tutma kabiliyetini arttırır. Sedir ağacı güve yemezlik ve diğer böceklerde kullanılan mükemmel bir iticidir.


Analiz sertifikası

Cedar wood Oil

Akış şeması

Pure Cedar Oil.jpg

Nakliye ve depolama

Teslimat: Deniz / Hava Taşımacılığı ve Uluslararası Ekspres
Nakliye Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2-3 iş günü
Paket: 30ml / 50ml / 100ml: amber cam şişeler, 1kg / 5kg: alüminyum bidon
25kg: plastik varil (30cm * 26cm * 42cm), 180kg: kalay demir davul (56cm 2 * 90cm)
Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutun.
Raf ömrü: 24 ay

Cedar Oil price.jpg

Bulk Cedar Oil.jpg


şirket
Xi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrikası sedir yağı, sedir esansiyel yağı, tüm ihtiyaçlarınız için profesyonel Çin sedir yağı, sedir esansiyel yağı üreticilerinden biridir , bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda sedir yağı, sedir esansiyel yağı, sedir yağı pestisit, sedir ağacı yağı, kırmızı sedir yağı, 8000-27-9, sedir ağacı yağı, organik sedir yağı, saf sedir yağı, sedir ağacı esansiyel yağı .

Sorgulama