Banner
Ana sayfa > Ürün:% s >> Bitki Yağı >> Esans

Sedir yağı Satılık Sedir Ağacı Yağı

Sedir Ağacı Yağı
FZBIOTECH Sedir Yağı
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Temel Bilgi

Ürün adı

Sedir Ağacı Yağı

Diğer adı

Sedir Yağı

Şartname

% 100 Saf Doğal

Görünüm

Kahverengi kırmızı sıvı

Örneklem

20 ML Ücretsiz Teklif

OEM Hizmeti

Evet

Ekstraksiyon yöntemi

Buhar damıtma

Bitki Bölümü

Odun

Menşei

Çin

Sertifikalar

ISO KOŞER FDA

Tedarikçi

FZBIOTECH

sınıf

Gıda ve Kozmetik


Sedir ağacı yağı sedir ağacından damıtılır. Cedrus atlantica, Cedrus deodara, Juniperus mexicana ve Juniperus virginiana gibi daha yaygın olarak Atlas, Himalaya, Texan ve Virginian Cedarwood olarak tanınan birkaç ağaç türü vardır.


Yararları

Sedir ağacı esansiyel yağı, tatlılığı ve odunsu aromasıyla bilinen aromaterapide kullanılır. Sıcaklık, konfor ve sakinlik vardır, böylece stresi azaltabilir.

Sedir ağacı esansiyel yağı cilt güzelliği için kullanılır, bu da tahriş, iltihaplanma, kızarıklık ve kaşıntıyı ve kuruluktan dolayı çatlamaya, soyulmaya veya köpüklenmeye neden olan kuruluğu hafifletmeye yardımcı olabilir.

3. Saçtaki saç derisini temizlemek ve fazla yağı, kiri ve kepeği temizlemek için sedir yağı kullanılır.

Tıbbi sedir esansiyel yağı iyi antiseptik özelliklere sahiptir ve insan vücudunu mantar enfeksiyonlarına neden olduğu bilinen zararlı bakterilerden koruyabilir. Bu mantarlar cilde ve genel sağlığa zarar verebilir.


Kullanım 0010010 nbsp;

Öksürük, astım, tıkanıklığı yatıştırmak için 00 1 00 1 0 nbsp; balgam birikimi ve diğer nefes alma zorlukları, nefes almayı zorlaştırır, difüzöre birkaç damla sedir esansiyel yağı ekleyin.

2 Saç dökülmesini doğal olarak azaltmak için, sedir ağacı esansiyel yağını geleneksel şampuan ve saç kremi içinde düzenli bir duşta seyreltebilirsiniz.

Ağrı, ağrı, iltihap ve sertliği gidermek için sedir esansiyel yağını seyreltmek ve etkilenen bölgeye masaj yapmak için taşıyıcı yağ kullanabilirsiniz.


Cedarwood Yağı test raporu

Cedar wood Oil

Akış şeması

Pure Cedar Oil.jpg

FZBIOTECH Package

Bulk Cedar Oil.jpg


Sorgulama