Banner
Ana sayfa > Ürünler >> Bitki yağı >> Esans

Sedir yağı Satılık Sedir Yağı

Sedir Yağı
Sedir ağacı yağı COA
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Sedir Yağı Temel Trombozu

Menşei: Çin, Sibirya
Kullanılan bitki parçası: çam iğnesi
Ekstraksiyon yöntemi: Buhar damıtma
Görünüm: Kahverengi kırmızı sıvı
İçerik:% 99,9 uçucu yağ
CAS NO.:8000-27-9


Sedir Yağı Tanıtımı

Ağaçlar 30 mm'ye kadar büyür, tek gövdeli, konik, yuvarlak veya düzleştirilmiş dik bir şekilde diktir. Kabuk kahverengi, ince şeritler halinde peeling, küçük dalların (5-10 mm çap). Dallar yükselmeye eğilimlidir ve dallar genellikle diktir. Bu baharatlı reçineli kokulu ahşap kalın çıkıntılı veya kare çatlak kabuğu ve geniş, düz dallar ile uzun boyludur. Sürgünler, dalların çerçevesini oluşturan uzun sürgünler ve yaprakların çoğunu taşıyan kısa sürgünler ile dimorfiktir.

Yapraklar, açık spiral uzun sürgünlerde tek tek düzenlenmiş, 8-60 mm uzunluğunda, dökmeyen ve iğne benzeridir.


Sedir Yağı Kullanımı

Sedir ağacı yağının aromaterapi özellikleri diüretik, antiseptik, antispazmodik, büzücü, balgam söktürücü, fungisit insektisit, antiseborrhoeic, emmenagogue, sedatif ve toniktir. Akıl üzerinde sakinleştirici ve yatıştırıcı bir etkiye sahiptir ve sinir ve anksiyete gerginliği ile ilişkili durumlarda çok yardımcıdır.
Sedir yağı ilaç kullanımları:
Sedir ağacı yağı, kaşıntıyı hafifleten sakinleştirici özelliği ile cildi rahatlatır. Sıkılaştırıcı etkisi akne, yağlı ciltler, kepek ve saçlar için harikadır. Göğüs ve idrar yolu enfeksiyonları genel bir tonik gibi davranır ve mukus zarları üzerinde belirgin bir etkiye sahiptir. Romatizma ve artrit vakalarında da yararlıdır.
Bu yüksek dereceli parfüm yağı, sabun, banyo yağları ve masaj yağı gibi kokulu mumlara, ferahlatıcı banyolara, kokulara karşı mükemmeldir. Aynı zamanda parfüm vücut yağı olarak da kullanılır. Kokulara sıcak bir kalite katıyor. Sandal ağacı ve dayanıklı yağlarla iyi bir uyum sağlar. Kuru saçlar için de iyidir, çünkü cildin ve kafa derisinin suda tutulması yeteneğini arttırır. Cedarwood güve ve diğer böcekler için mükemmel bir iticidir.


Analiz sertifikası

Sedir Yağı.jpg

Akış şeması

Cedar Oil.jpg


Nakliye ve depolama

Teslimat: Deniz / Hava Kargo ve Uluslararası Express
Nakliye Süresi: ödeme sonra 2-3 iş günü
Paket: 30ml / 50ml / 100ml: amber cam şişeler, 1kg / 5kg: alüminyum davul
25kg: plastik varil (30cm * 26cm * 42cm), 180kg: teneke demir davul (56cm 2 * 90cm)
Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutulur.
Raf Ömrü: 24 ay

Cedar Oil.jpg

Cedar Oil.jpg


şirket

Cedar Oil.jpg

Cedar Oil.jpgXi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd profesyonel Çin sedir yağı, sedir esansiyel yağ üreticileri, en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika sedir yağı, sedir uçucu yağ ihtiyacı için biridir , bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda sedir yağı, sedir esansiyel yağı, sedir yağı pestisit, sedir ağacı yağı, kırmızı sedir yağı, 8000-27-9, sedir ağacı yağı, organik sedir yağı, saf sedir yağı, sedir ağacı esansiyel yağı bizden hoş geldiniz .

Sorgulama