Banner
Ana sayfa > Ürünler >> Bitki tozu >> Baharat tozu

baharat biber tozu Biber tozu

Biber tozu
FZBIOTECH Ürün Listesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Biber Tozu Temel Bilgiler

Diğer adı: kırmızı biber tozu
Menşe Yeri: Shaanxi Eyaleti, Çin
Kullanılan kısmı: Meyveler
Görünüş: Kırmızı Toz, topaklanma yok, görünür kirlilik yok
Üretim Yöntemi: Makine ile Toz
Şartname: müşteri isteklerine göre 50-400 örgü


Biber Tozu tanıtımı

Biber tozu (ayrıca toz biber, biber tozu veya biber tozu), başka baharatların eklenmesiyle (bazen biber tozu karışımı olarak da bilinir) bir veya daha fazla biber biberinin kurutulmuş, öğütülmüş meyvesidir. Yemeklere keskinlik veya titizlik ve lezzet katmak için baharat olarak kullanılır. Amerikan İngilizcesinde ad genellikle "biber" yazıldığından. İngiliz İngilizcesinde yazım "biber" (iki "l" ile) tutarlı bir şekilde kullanılır.
Biber tozu bazen kullanılan belirli biber biberleri (cayenne biberi gibi) tarafından bilinir. Tex-Mex, Hint, Çin, Tayland ve Kore dahil olmak üzere birçok farklı mutfakta kullanılır.
Biber tozu karışımı, başlıca biber biberlerinden oluşur ve kimyon, kekik, sarımsak tozu ve tuz gibi diğer baharatlarla harmanlanır. Chilis, en yaygın olarak kırmızı biber biberleri veya kırmızı biber biberleridir; ancho, jalapeño, New Mexico ve pasillachilis dahil olmak üzere pek çok acı biber kullanılabilir. Çeşitli potansiyel katkıların bir sonucu olarak, belirli bir acı tozun baharatı değişkendir.
Biber tozu harmanları, özellikle chili con carne'deki başlıca lezzet maddesi oldukları Amerikan mutfağında popülerdir. ABD'deki ilk toz biber karışımları bu yemek için DC Pendery ve William Gebhardt tarafından yaratıldı. Ghardt, Texas'ın New Braunfels kentinde Miller's Saloon'u açtı. Chili, şehrin en sevdiği yemek oldu. Bununla birlikte, biberler sadece yılın belirli zamanlarında bulunabiliyordu. Gebhardt, Meksika'dan bazı anka biberi ithal etti ve biberi üç kez küçük bir kıyma makinesinden geçirdi ve 1894'te piyasaya sunulan ilk ticari biber tozunu yarattı.


Biber Tozu Uygulaması

1. Şili pudrası, yemek, baharat ve köri preparatlarında mutfak kullanımına yöneliktir.
2. Malzemeler Malzeme.


Nakliye ve paket

Teslimat: Deniz / Hava Taşımacılığı ve Uluslararası Ekspres
Nakliye Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2-3 iş günü

Paket: 1 kg / Çanta ve 20 kg / Karton (10 kg / torba * 2 Torba), Karton Boyut1175 cm * 900 cm * 825 cm
Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutun
Raf ömrü: 24 ay

Chili Powder


Analiz sertifikası

madde

Şartname

Sonuç

Görünüm

Açık kırmızı toz

Uygundur

Koku

karakteristik

Uygundur

Parçacık boyutu

% 100 geçiş 80 mesh

Uygundur

Kurutma kaybı

<% 10

Uygundur

Kurşun (Pb)

<1ppm

Uygundur

Arsenik (As)

<1ppm

Uygundur

Artık Pestisit

Negatif

Uygundur

Toplam Plaka Sayısı

<10000cfu / g

Uygundur

E. Coli.

<300MPN / 100 g

Uygundur


Şirket imajı

Chili Powder Supplier

Chili Powder ManufacturerXi'an Fengzu Biyolojik Technology co, ltd profesyonel Çin biber tozu üreticilerinden biridir, en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika biber tozu tüm ihtiyaçlarınız için, lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda biber tozu, biber tozu tarifi, ancho biber tozu, meksika biber tozu, ancho biber tozu, yeşil biber tozu, kırmızı biber tozu, en iyi biber tozu, biber unu bizden hoş geldiniz.

Sorgulama