Banner
Ana sayfa > Ürünler >> API

Tulathromycin

Tulathromycin
Tulatromisin COA'sı
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Temel Bilgi Tulatromisin Tozu

Diğer Adı: Tulatromisin A, Draxxin

CAS: 217500-96-4

Moleküler Formül: C41H79N3O12

Standart: USP

Üretici: FZBIOTECH

Moleküler ağırlık: 806.08

Yapısal formül:

Tulathromycin.jpg

Tulatromisin Tozu Nedir?

Tulatromisin, halka genişletilmiş aza-eritromisine ait yarı sentetik bir eritromisindir. Halka genişlemesi, ana eritromisin ile karşılaştırıldığında asit değişkenliğini arttırır. Tulatromisin, emilimini arttırmak için bir şeker üzerinde üçüncü bir amino (propilaminometilen) grubuna sahip triamilidlerin ilki olarak kabul edilir. Bu modifikasyon, ticari hayvan sağlığı ürününde bulunan iki tulatromisin izomerinin (90:10) bir karışımını sağlar.


Tulatromisin Tozumuzun Faydaları

1.Tulathromisin A domuzlarda sığır ve domuz solunum hastalığında sığır solunum yolu hastalığını (BRD) tedavi etmek için kullanılan bir makrolid antibiyotiktir.

2. Yeni bir triamilit antimikrobiyal olan tulatromisin A'nın sığırda solunum yolu hastalığı gelişimi için yüksek risk altındaki sığırlarda solunum yolu hastalıklarının kontrolünde klinik olarak etkinliği.

3. Yüksek riskli sığırlarda 1.239 büyükbaş hayvanda sığır solunum yolu hastalığına (BRD) bağlı morbidite ve mortalite insidansını azaltmada tulatromisin A'nın etkinliği araştırıldı. BRD'nin klinik bulgularını göstermeyen buzağılar, boyun altına subkutan olarak uygulanan üç tedaviden birini aldı: 0.02 ml / kg'da fizyolojik salin, 2.5 mg / kg'da tulatromisin A veya 10 mg / kg'da tilmikoz. Her tedavi grubu 413 buzağıdan oluşuyordu. Klinik BRD bulguları olan buzağılar ve 1-14 günlerde 104 derece F veya daha yüksek rektal sıcaklıklar tedavi başarısızlıkları olarak kabul edildi (BRD morbidite). BRD organizmalarının izolasyonu ve tanımlanması için salinle muamele edilmiş morbiditelerden nazofarengeal swablar verildi. Solunum hastalığı morbiditesi, tuzlu su ile tedavi edilen buzağılarda en yüksekti ve tulatromisin A ya da tilmikozin verilen buzağılarda önemli ölçüde (P BRD'den kaynaklanan morbidite, tilmikosin ile tedavi edilen buzağılarda, tulatromisin A ile tedavi edilen buzağılara göre anlamlı derecede (P


Paket teslimatı

Teslimat: Deniz / Hava Taşımacılığı ve Uluslararası Ekspres
Nakliye Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2-3 iş günü
Paket: 1-5kg / Alüminyum folyo çanta, boyut: 22cm (Genişlik) * 32cm (Uzunluk)
15-25kg / Davul, boyut: 38cm (Çap) * 50cm (Yükseklik)
Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutun.
Raf ömrü: 24 ay


Tulathromycin Powder


Şirket imajı:

Tulathromycin Powder Supplier

Tulathromycin Powder Manufacturer

Sorgulama