Banner
Ana sayfa > Ürünler >> Bitki yağı >> Taşıyıcı yağ

Kesirli Hindistan Cevizi Yağı

Kesirli Hindistan Cevizi Yağı
Kesirli Hindistan Cevizi Yağı
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Fraksiyonlu Hindistan Cevizi Yağı Temel Bilgi Verme

Ürün adı: fraksiyone hindistan cevizi yağı

Diğer adı: Hindistan cevizi yağı fraksiyone, Hindistan cevizi fraksiyone yağı, Fraksiyonel Hindistan cevizi yağı

Kökenli: çin

Görünüş: Renksiz Sıvı

Saflık: C8% 56.2, C10% 42.9

Kullanılan Bitki: Virgin hindistan cevizi yağı

Sınıf: Kozmetik Sınıf, Gıda Sınıfı

Ekstraksiyon Yöntemi: Virgin ve Fractionated

Oem: evet


Parçalanmış hindistancevizi yağı, çok rafa dayanıklı bir yağ oluşturmak için işlenmiş veya “parçalanmış” hindistancevizi yağıdır. Kullanılan yağın oranı doymuş yağda çok yüksektir ve bu ürün çok çeşitli şekillerde kullanılabilir. Kozmetik yapmak için malzeme taşıyan birçok şirket, parçalanmış hindistancevizi yağı stokuna sahiptir ve ayrıca masaj ve sabun tedarikçilerinden de satın alınabilir. Bu talebin maliyeti, küresel talebe bağlı olarak değişmektedir.

Fraksiyone hindistancevizi yağının normal hindistancevizi yağına göre en büyük avantajı rafa dayanıklı olmasıdır. Rafine edilmemiş yağların aksine, çalışmasını kolaylaştıracak, sertleşmeyecektir. Aynı zamanda, belirgin bir bonus olabilen çok yüksek ısıyı kullanabilme yeteneğine sahiptir ve katı hindistancevizi yağıyla çalışmak daha kolay olabilir. Uzun raf ömrüne sahip olması nedeniyle, serin ve kuru bir yerde tutmanın ötesinde özel saklama ve taşıma prosedürleri gerektirmez.


Fraksiyonlu Hindistan Cevizi Yağı'nın Faydaları

Parçalanmış hindistancevizi yağının yaygın bir kullanımı, uçucu yağlar ve masajlar için taşıyıcı bir yağdır. Yağ hafif ve yağsızdır, ancak cilde çok iyi nüfuz eder ve esansiyel yağların verilmesi için son derece uygun olmasını sağlar. Yoğun bir nemlendirici olarak, özellikle cildin narin olduğu bilinen yüz gibi alanlarda da kullanılabilir. Bu tür hindistancevizi yağı da vücut ovma ve diğer vücut bakım ürünleri için iyi bir temel oluşturur.

Sabunluklar ayrıca fraksiyonlu hindistancevizi yağı ile çalışmayı severler, ışığı, hatta baloncukları ve nötr kokusu için tercih ederler. Yoğun bir nemlendirici olarak kullanılmak üzere nemlendirilmiş kremlerle karıştırılabilir ve karıştırılabilir.

Bu yağ ürünü hipoalerjenik değildir. Bazı insanlar buna tepki gösterebilir ve bu ürünü daha önce kullanmayan insanlar, tüm vücuda uygulamadan önce küçük bir deri parçası üzerinde saf yağı test etmeyi deneyebilirler. Parçalanmış hindistancevizi yağı kullandıktan sonra kızarıklık, kızarıklık veya kaşıntı oluşursa, bu, yağ için potansiyel bir alerjinin işaretidir.


Analiz sertifikası

Kesirli Hindistan Cevizi Yağı.jpg


Nakliye ve depolama

Teslimat: Deniz / Hava Taşımacılığı ve Uluslararası Ekspres

Nakliye Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2-3 iş günü

Paket: 30ml / 50ml / 100ml: amber cam şişeler, 1kg / 5kg: alüminyum bidon

25kg: plastik varil (30cm * 26cm * 42cm), 180kg: kalay demir davul (56cm2 * 90cm)

Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutun.

Raf ömrü: 24 ay

Fractionated Coconut Oil.jpg


şirketSorgulama