Banner
Ana sayfa > Ürünler >> API

irinotekan

irinotekan
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

İrinotekanın Temel Bilgileri
Diğer adı: Camptosar , Irinotecan hcl
Moleküler Formül: C33H38N4O6
Moleküler Kütle: 586.678
Görünüm: soluk sarı toz için Creamish
Test Yöntemi: HPLC
İçerik:% 99
CAS: 97682-44-5
Yapısal formül:
İrinotekan Hidroklorür.png


İrinotekanın Tanıtımı
İrinotekan, topoizomeraz I ile spesifik olarak birleştirilebilen yarı sentetik bir kamptotesin türevidir. Topoizomeraz I, tersine çevrilebilir tek iplikçik kopmalarına neden oldu, böylece DNA'nın çift iplikçikli yapısı gevşetildi. Topoizomeraz I-DNA kompleksi bağlanma ile irinotekan ve aktif metaboliti SN-38, böylece kırılmış tek iplikli nükleik asidin bağlanmasını önler. Mevcut araştırmalar, DNA sentezi işlemine bağlı irinotekan sitotoksisitesinin olduğunu göstermektedir. Replikaz ve bir topoizomeraz I-DNA irinotekan (veya SN-38), DNA çift sarmalının kopmasına neden olan kompleks etkileşimleri üçe katlar. Memeli hücreleri, DNA çift sarmal kopmalarını verimli bir şekilde onaramaz


İrinotekan Tozunun Faydaları
1. İrinotekan Hidroklorür (CPT-11), bir intravenöz antineoplastik ajandır. İrinotekan Hidroklorür, çok çeşitli deneysel tümör modellerinde aktivitesi olan güçlü bir antikanser ilacıdır. İrinotekan Hidroklorür, Çin ağacı Camptotheca acuminate'den izole edilen sitotoksik bir bitki alkaloidi olan sitotoksik bir bitki alkaloidi olan Camptothecin (CPT) 'in suda çözünebilir türevlerinden biridir. İrinotekan Hidroklorür kolorektal kanserde 5-flüorourasile benzer aktiviteye sahiptir ve kısmen çapraz dirençli görünmemektedir.
2. Bu ürün antineoplastiktir. Metastatik kolon rektum kanserini tedavi etmek için kullanılan ilk ilaçtır; Ayrıca, akciğerin küçük hücreli olmayan karsinomu ve akciğerin küçük hücreli karsinomu için de çok iyi etkileri vardır.


Paket teslimatı


Irinotecan


Şirket imajı


Irinotecan Supplier

Irinotecan ManufacturerSorgulama