Banner
Ana sayfa > Ürünler >> monomer

Beta Sitosteron

Beta Sitosteron
Beta Sitosteron COA'sı
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Beta Sitosteronun Temel Bilgileri

Ürün Adı: Beta Sitosteron

Görünüş: Beyaz toz veya kristal

CAS No .: 83-46-5

Moleküler Formül: C29H50O

Moleküler ağırlık: 414.71

Toplam Steroller: ≥40%,% 90,% 95

Stigmasterol ≥15%

Kampesterol ≥% 20

Ateşleme Kalıntısı% ≤0,5

Yapısal formül:

Yapısal Formula.jpg


Beta Sitosteron Tanıtımı

Bitki sterolleri ve stanolleri kapsayan fitosteroller, bitkilerde meydana gelen ve sadece karbon yan zincirlerinde ve / veya çift bağın varlığında veya yokluğunda değişen kolesterole benzer steroid bileşiklerdir. Stanoller, sterol halka yapısında çift bağları olmayan doymuş sterollerdir. 200'den fazla sterol ve ilgili bileşikler belirlenmiştir. Yağlardan elde edilen serbest fitosteroller suda çözünmez, nispeten yağda çözünmez ve alkollerde çözünür.

 

β-Sitosterol, kolesterolünkine benzer kimyasal yapıları olan birkaç fitosterolden (bitki sterolleri) biridir. Sitosteroller karakteristik bir kokuya sahip beyaz, mumlu tozlardır. Hidrofobiktirler ve alkollerde çözünürler. Bitki krallığında yaygın olarak dağıtılır ve Nigella sativa, Serenoa repens (palmetto testere), Pygeum africanum, deniz topalak, wolfberries, Mirabilis jalapa, Esrar sativa, Urtica dioica ve Wrightia tinctoria'da bulunur.

 

Beta Sitosteronun Faydaları

Klorürün atılımını artırabilir. Diüretik etkisi esas olarak dışında

böbrek, böbrek fonksiyonuna çok zayıf;

Kan basıncını düşürür ve kan şekeri etkisine, fermantasyonuna sahiptir.

mısır stigmasının hazırlanması, kan şekerinde tavşan için çok önemli bir azalmaya sahiptir;

3. Choleretic etkiye sahiptir, safra sekresyonunu arttırır ve safra atılımını arttırır, safrada organik ve safsızlığı azaltabilir;

4. Hemostaz etkisi vardır, kan pıhtılaşma sürecini hızlandırabilir, trombinin kan düzeylerini artırabilir trombosit sayısı.

 

Beta Sitosteronun Kullanımı

1. Gıda Katkı Maddesi / Takviyesi: Fitosterollerin hipo-kolesterolemiant etkisinin keşfi ile bağlantılı olarak ortaya çıkan önemli bir uygulama.

2. Kozmetik: 20 yıldan fazla bir süredir kozmetik bileşimlerinde fitosterollerin varlığı. Belirli kozmetik aktiviteler olarak fitosterollerin gelişimi için daha yeni bir eğilim. Yumuşatıcı, Cilt Hisset, Emülgatör gibi.

3. İlaç Hammaddesi:

Saponinlerden kaymaya dayalı olarak 1970'lerde geliştirilen bir uygulama

İlk çalışma ile steroid sentezi için dökme malzeme olarak fitosteroller, kimyasal olarak bozulmuş stigmasteroller ve fermentasyonla bozulmuş diğer fitosterollerle ilgili daha yeni gelişmelere odaklanmıştır.


Paket ve kargo

Beta Sitosterone

Şirket imajı

Xi'an Fengzu Biyolojik Technology co, ltd biri profesyonel çin çin tedarikçisi en iyi beta sitosteron tozu, toplu beta sitosteron fiyat üreticilerinden, sizin için en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika çin ihtiyacı tedarikçi en iyi beta sitosteron tozu, toplu beta sitosteron fiyatı, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda çin tedarikçisi en iyi beta sitosteron tozu, bizden toplu beta sitosteron fiyat hoşgeldiniz.

Sorgulama