Banner
Ana sayfa > Ürün:% s >> monomer

İstiridye Peptid

İstiridye Peptid
İstiridye Peptid Tozunun COA'sı
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Oyster Peptide Temel Bilgiler

Ürün Adı: Oyster Peptid

Diğer adı: istiridye özü tozu

Aktif Maddeler: Taurin, Zn

Şartname:% 25 protein

Görünüş: açık sarı ince toz

Parçacık boyutu: 100% 80 örgü geçmek

Test Yöntemi: Azot tayini, HPLC

Tedarikçi: FZBIOTECH

 

İstiridye Peptidinin Tanıtımı

İstiridye peptidi istiridye proteini tozundan ekstrakte edilir ve daha sonra küçük peptidler malzeme teknolojisi elde etmek için izole edilmiş belirli bir enzim ve küçük peptid boyunca yönlendirilir.

İstiridye sadece protein, A, B1, B2, B5, C, E oranlarına uygun bir iz elementlerin (kalsiyum, demir, çinko, selenyum, manganez, bakır vb. Gibi) ve taurin bakımından zengin değildir, aynı zamanda Eşsiz deniz yaşamında besin çeşitliliği.

 

İstiridye Peptidinin Faydaları

1. Karaciğer detoksifikasyon

İstiridye taurininde bulunan peptid safra sekresyonunu teşvik edebilir, karaciğerde nötr yağ birikimini dışlayabilir ve karaciğer detoksifikasyonunu iyileştirebilir.

 

2. Cinsel işlevi geliştirin

İstiridye peptidi, çok sayıda spermin vazgeçilmez arginin ve Çinko elementlerini içerir. İstiridye peptidleri cinsel işlevi iyileştirebilir. Cinsel işlev bozukluğu, iktidarsızlık, genişlemiş prostat, genital hipoplazi ve diğer erkek hastalıkları, pek çok durumda yetersiz kurşun nedenleri nedeniyle Asya'ya yol açtı.

 

3. Tıkanıklık arıtma

Tıkanıklıkla üretilen ateroskleroz istiridye peptidleri için taurin ve bunun sonucunda ortaya çıkan anjina pektoris, miyokard enfarktüsü, beyin enfarktüsü iyi bir önleyici etkiye sahiptir.

 

4. Yorgunluk

Karaciğerin fonksiyonunu artırabilen amino asitler içeren istiridye peptidinde, toparlanmayı ve fiziksel yorulma ilerlemesini hızlandırmaya yardımcı olmak için laktik asit birikimini inhibe eder. Ek olarak, peptid taurin ve istiridye glikojeni sadece fiziksel yorgunluğun geri kazanılmasına yardımcı olmakla kalmayıp, aynı zamanda iyileşmek için zihinsel yorgunluğun da çok etkili olduğunu, endojen depresyon iyileşmesinin ve görme restorasyonunun rolünün kabul edildiğini göstermiştir.

 

5. Güzellik

İstiridye kuru cildi önleyebilir ve cildin metabolizmasını artırabilir, cildin melanin ayrışmasına neden olur, narin pembe deri üretir. Hormon oluşumunu ve salgılanmasını teşvik edebileceği için, fizyolojik uyum, hamilelik belirtileri yok, menopoz bozuklukları da iyi bir etkiye sahip. Ayrıca, istiridye içindeki iyot ve triptofan, güzel bir siyah saç çıkarmanıza yardımcı olabilir.

 

6. bağışıklık geliştirmek

İstiridye peptidlerini yedikten sonra, vücutta glutatyon sentezi olacak, aktif oksijenin vücudunu çıkaracak, bağışıklığı artıracak, yaşlanmayı engelleyecektir. Bu arada, Arsenit'i sadece hücre yaşlanmasını engellemekle kalmaz, aynı zamanda metabolizmayı da teşvik eder.


Paket ve kargo


İstiridye Peptid

Şirket imajı


Oyster Peptide manufacturer

Oyster Peptide supplier

Xi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrikası çin tedarikçi tüm ihtiyaçlarınız için profesyonel Çin çin tedarikçisi en iyi istiridye peptid tozu, ek istiridye peptid üreticilerinden biridir En iyi istiridye peptidi tozu, istiridye peptidi takviyesi, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda çin tedarikçisi en iyi istiridye peptid tozu hoşgeldiniz, bizden istiridye peptid takviyeleri.

Sorgulama