Banner
Ana sayfa > Ürün:% s >> monomer

İstiridye Peptit

İstiridye Peptit
İstiridye Peptit Tozu COA
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Temel Bilgiler

Ürün adı

İstiridye Peptit

Diğer adı

İstiridye Özü Tozu

Şartname

Protein 25% - 70%

Görünüm

açık sarı ince toz

Örneklem

Ücretsiz teklif

Ekstraksiyon Tipi

Solvent Ekstraksiyonu

Parça Kullanımı

et

Anavatan

Çin

Standart

CP 2015

Sertifikalar

ISO, Helal, FDA

Tedarikçi

FZBIOTECH

sınıf

Gıda ve Tıbbi


Giriş

İstiridye peptidi Crassostrea hongkongensis'ten izole edilir ve istiridye peptid bazlı enteral beslenme formülünün hazırlanması için yeni bir protein kaynağı olarak kullanılır.

İstiridye, sadece uygun eser elementlerin (kalsiyum, demir, çinko, selenyum, manganez, bakır, vb.) ve taurin, aynı zamanda çeşitli deniz canlılarını benzersiz deniz yaşamı içerir.

Yararları

İstiridye peptidi safra sekresyonunu teşvik edebilir, karaciğerde nötr yağ birikimini dışlayabilir ve karaciğer detoksifikasyonunu iyileştirebilir.

Oyster peptid çok sayıda spermin vazgeçilmez argininini ve Çinko elementlerini içerir. Cinsel işlevi geliştirebilir. Cinsel işlev bozukluğu, iktidarsızlık, genişlemiş prostat, genital hipoplazi ve diğer erkek hastalıkları, birçok durumda Asya'nın neden olduğu yetersiz kurşun nedeniyle.

Oyster peptid anjina pektoris, miyokard enfarktüsü, serebral enfarktüs için faydalıdır.

İstiridye peptidi, iyileşmeyi ve fiziksel yorgunluk gelişimini hızlandırmak için karaciğerin işlevini geliştirebilir, laktik asit birikimini önleyebilir.

İstiridye peptidi kuru cildi önleyebilir ve cilt metabolizmasını, cilt melanin ayrışmasını teşvik ederek hassas pembe cilt üretir.

6. İstiridye peptidi aktif oksijenin vücudunu çıkarabilir, bağışıklığı artırabilir.
Sorgulama