Banner
Ana sayfa > Ürünler >> monomer

fitosifingozin

fitosifingozin
Phytosphingosine'nin COA'sı
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Temel Fitosfingosin Bilgileri

Ürün Adı: Phytosphingosine

Diğer Adı: 1,3,4-Octadekanetriol, 2-amino-; 3,4-Oktadekanetriol, 2-amino-1

Görünüm: beyaz toz

Saflık: 99%

CAS No .: 13552-11-9

Moleküler Formül: C18H39NO3

Molar ağırlık: 317.50700

Yapısal formül:

Yapısal Formula.jpg


Fitofingozinin Tanıtımı

Phytosphingosine son yıllarda geliştirilen yeni nesil bir nemlendirici ajan, lipitte çözünen bir maddedir, cildin stratum corneum'un cildin hızla nüfuz etmesine benzer şekilde fiziksel yapısını ve bir tür ağ yapısını oluşturan suyun kütlesini oluşturur, nemi kapamak için. Yaşlandıkça ve yaşlandıkça artış, insan derisinde var olan kademeli seramid, kuru cilt ve pürüzlü cilt azaltacaktır, cilt tipi ve diğer anormal semptomlar ortaya çıkan seramid miktarının düşmesinden kaynaklanmaktadır. Yani bu tür cilt anormalliklerini önlemek için.

 

Fitofingozinin Faydaları

1. kozmetikte kullanılan, hızlı bir şekilde cilde nüfuz edebilir ve stratum corneum içerisindeki su, bir ağ yapısı oluşturarak, nemi kilitler, yaşlanmayı önler.
2. İşlevsel gıdanın uygulanması İnce bağırsakta emilen, kana transfer edilen ve sonra tüm vücuda taşınan seramid alarak, cilt hücrelerinin iyi bir iyileşme ve yenilenme elde etmesini sağlar.


Analiz sertifikası

Phytosphingosine.jpg

Paket ve kargo

Phytosphingosine

Şirket imajı

Xi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrikası çin tedarikçi en iyi tüm ihtiyaçlarınız için profesyonel Çin çin tedarikçi en iyi fitofingosin tozu, toptan fitofingosin fiyat üreticilerinden biridir Fitofingozin tozu, toptan fitofingozin fiyatı, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda çin tedarikçi en iyi fitofingozin tozu, toptan fitofingozin fiyatına bizden hoş geldiniz.

Sorgulama