Banner
Ana sayfa > Ürünler >> monomer

pterostilbene

pterostilbene
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Temel Pterostilbene Bilgileri

Ürün Adı: Pterostilbene

Görünüm: beyaz toz

Tahlil:% 99

CAS No .: 537-42-8

Kullanılan Bölüm: Yabanmersini Meyve

Moleküler ağırlık: 256.30

Moleküler Formül: C16H16O3

Sınıf: Farmasötik Sınıf

Test Yöntemi: HPLC

Yapısal formül:

Yapısal Formula.jpg

 

Pterostilbene Tanıtımı

Pterostilbene bademlerde, çeşitli Vaccinium meyvelerinde, üzüm yapraklarında, üzümlerde ve yaban mersinde bulunur. Resveratrol, şarap ve diğer yiyecek veya içecekleri tüketme potansiyel özellikleri için araştırma yaparken, analogu kadar iyi araştırılmamasına rağmen, pterostilbene de şarapta bulunur.

 

Pterostilben, resveratrol ile kimyasal olarak ilişkili bir stilbenoiddir. Bitkilerde, savunma amaçlı bir fitoaleksin rolü üstlenir. Pterostilbenin olası biyolojik etkileri yaşa bağlı bilişsel gerileme de dahil olmak üzere çeşitli hastalıkların laboratuvar modellerini içeren temel araştırmalarda incelenmektedir.

 

Pterostilbenin Yararları

1. Potansiyel Antioksidan - İlk ve en önemlisi, bileşik güçlü bir antioksidan ve anti-enflamatuar görevi görür;

2. Kan Şekeri / kan basıncını düzenler ve stabilize eder - kandaki kolesterolü ve lipidleri düzenler;

3. Beyin Hücrelerini Gençleştirir - beyin sağlığını geliştirmek, beyin hücrelerinin beyin işlevlerini geri kazanmasını ve hasarı gidermesini ve onarmasını sağlar;

4. Uzun Ömürü Destekler - yukarıdaki işlevlerle Pterostilbene'in tedavi edici ve önleyici etkileri yaşlanmayı yavaşlatır ve iyileşmeyi destekler;

 

Pterostilbene'nin Kullanımı

1. Aşağıdaki sağlık sorunlarını önlemek ve tedavi etmek için farmasötik alanda uygulanır: Alzheimer hastalığı / Ateroskleroz / diyabet / Yüksek tansiyon / Yüksek kolesterol / belirli kanser türlerine karşı.

2. Kan şekeri düzenleyen ve uzun ömürlülük teşvik etmek için diyet takviyesi, yiyecek içecek alanında uygulanır.


Paket ve kargo

Pterostilbene

Şirket imajı

Xi'an Fengzu Biyolojik Technology co, ltd profesyonel çin çin tedarikçisi en iyi pterostilbene sağlık ürünleri, ücretsiz örnek pterostilbene tozu üreticilerinden biridir, en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika tüm ihtiyaçlarınız için çin tedarikçisi en iyi pterostilbene sağlık ürünleri, ücretsiz örnek pterostilbene tozu, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda çin tedarikçisi en iyi pterostilbene sağlık ürünleri, bizden ücretsiz örnek pterostilbene tozu hoş geldiniz.

Sorgulama