Banner
Ana sayfa > Ürünler >> monomer

Sclareolide

Sclareolide
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Sclareolid Temel Bilgi

Ürün Adı: Sclareolid

Görünüş: Beyaz veya beyaz kristal toz

Moleküler Formül: C16H26O2

Çözünürlük: suda çözünmez

Moleküler ağırlık: 250.38

CAS No .: 564-20-5

EINECS No .: 209-269-0

Yapısal formül:

Yapısal Formula.jpg

 

Sclareolid Tanıtımı

Sclareolid, Salvia sclarea, Salvia yosgadensis ve puro tobacco gibi çeşitli bitki kaynaklarından elde edilen bir seskiterpen lakton doğal ürünüdür. Bir bitki antifungal bileşiği olan sclareol'in yakın bir analogudur.
Kozmetiklerde bir koku olarak kullanılır ve daha yakın bir zamanda kilo kaybı takviyesi olarak pazarlanmıştır, ancak bu etkiyi destekleyen klinik bir kanıt yoktur.

 

Sclareolid'in Yararları

1. Bağışıklık ve antivirüs ve enfeksiyon yeteneğinin arttırılması.

2. Anti-aging, anti-oksidan, antifatigue, serebral sinir sistemini ayarlamak, hematopoetik fonksiyonu arttırmak ve metabolizmayı arttırmak.

3. Kemik iliğinin hematopoetik fonksiyonunun korunması, hepatik detoksifatio yeteneğinin geliştirilmesi ve desteklenmesi. Hepatik dokunun restorasyonu.
4. Koroner kalp hastalığını, klimakterik sendromu, diyabeti, yüksek tansiyonu, anemiyi, vb. Önleme ve tedavi etme.
5. Kanseri önleme, normal hücreyi aktive etme ve kan dolaşımını iyileştirme.

 

Sclareolid Kullanımları

1. gıda katkı maddeleri Uygulanan, bu anti-yorgunluk, anti-aging ve besleyici beyin etkisi sahibi.

2. farmasötik alanda uygulanan, koroner kalp hastalığı, anjina cordis, bradikardi ve yüksek kalp hızı aritmi, yüksek tansiyon, vb tedavisinde kullanılır.

3. kozmetik alanında Uygulanan, cilt daha ihale ve firma yapma, beyazlatma, yaşlanma karşıtı, kırışıklık karşıtı, anti-oksidan, aktive edici cilt hücrelerinin etkisi sahibi.


Paket ve kargo

Sclareolide

Şirket imajı

Xi'an Fengzu Biyolojik Technology co, ltd biri profesyonel Çin çin tedarikçisi en iyi sclareolide tozu, toptan sclareolide fiyat üreticileri, en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika çin tedarikçi en iyi tüm ihtiyaçlarınız için Sclareolid tozu, toptan Sclareolid fiyatı, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda çin tedarikçisi en iyi sclareolide tozu, bizden toptan sclareolide fiyat hoş geldiniz.

Sorgulama