Banner
Ana sayfa > Ürünler >> monomer

stakihidrin

stakihidrin
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Stachydrine Temel Bilgiler

Ürün Adı: Stachydrine

Görünüm: kahverengi ince toz

Latince Adı: Leonurus heterophyllus Tatlı

Diğer Adı: Motherwort Özü, N, N-Dimetil-L-prolin

Sınıf: ilaç ve gıda

CAS NO .: 471-87-4

Moleküler Formül: C7H14NO2

Moleküler ağırlık: 144.19

Test yöntemi: HPLC

Yapısal formül:

Yapısal Formula..jpg

 

Stachydrine tanıtımı

Stachydrine, Leonurus heterophyllus Sweet'in doğal bitkisinden elde edilir. Özel ekstrakte işleminden sonra kahverengi sarı toz olan% 60-90 Stachydrine hidroklorür ekstraktını elde ettik. Onlar iyi renkli toz formundadır. Temelde tıp, kozmetik, gıda bağımlılığı yapan alanlarda hammadde olarak kullanılıyor. Tıpın işlevi: Adet anormal, dismenore, amenore; Akut nefrit. Diürez). Genel şartname % 60 -% 90 Stachydrine hidroklorür olup, fabrikamız diğer özelliklerde yapılabilir. özelleştirilmiş.

 

Stachydrine’ın Faydaları

1. Kadınların kan bölümlerinde staz nedeniyle düzensiz adet kanaması tedavisi için, dismenore, amenore
2. Ödemin tedavisi için durgun ısı ile idrara çıkma zorluğu.
3. Aynı zamanda, ısı ve toksinleri uzaklaştırma etkisiyle, zararlı ısıdan kaynaklanan cilt ağrıları ve karbunkül tedavisinde de kullanılabilir.
4. amenore (anormal yokluk veya adetlerin bastırılması), dismenore (ağrılı adet) ve kan durması, kan durması ve qi durgunluğu nedeniyle doğum sonrası karın ağrısı vb.

 

Stachydrine'in Kullanım Alanları

1. Yemek alanında uygulanan haşlanmış yumurtalar ana gövdeli, dismenore tedavisi için iyi bir yoldur;

2. Sağlık ürünü alanında uygulanan ana bal barı, adet beslemesini düzenlemeye yardımcı olan iyi bir kadın sağlığı gıdasıdır;

3. Jinekolojik hastalıkların tedavisi için farmasötik alanda, ana tabletler, granüller, enjeksiyon, kapsül ilacı;

4. Efsaneye göre kozmetik alanında uygulanan, anakaradan yapılan güzellik ürünleri yeme nedeniyle Wu İmparatoriçe, bu yüzden o yaşlı görünmüyor.


Paket ve kargo

Stachydrine

Şirket imajı

Stachydrine.jpg

Stachydrine.jpg


Xi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika çin tedarikçi tüm ihtiyaçlarınız için profesyonel Çin çin tedarikçisi en iyi stachidrine tozu, ücretsiz örnek stachidrin fiyat üreticilerinden biridir En iyi stachydrine tozu, ücretsiz örnek stachydrine fiyatı, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda çin tedarikçisi en iyi stachydrine tozu, bizden ücretsiz örnek stachydrine fiyat hoşgeldiniz.

Sorgulama