Banner
Ana sayfa > Ürünler >> monomer

Değerli Asit

Değerli Asit
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Temel Asit Değerleri

Ürün Adı: Valeric Asid

Diğer adı: kediotu kökü ekstresi tozu

Görünüm: kahverengi ince toz

Valerik Asit:% 0.4, HPLC ile% 0.8

Aktif madde: valeric asit

CAS No .: 109-52-4

Moleküler Formül: C5H10O2

Moleküler ağırlık: 102.13

Yapısal formül:

Yapısal formül .jpg

Valerik Asidin Tanıtımı

Valerik asit, kediotu kökü ekstraktından ekstrakte edilir, sakinleşmenize ve derin ve rahat bir şekilde uyumanıza yardımcı olan sakinleştirici gibi çalışır, ertesi gün rüya uyanışını artırmanın yanı sıra gece uyanmasını azaltır. Valeriana Officinalis, en azından eski Yunanistan ve Roma döneminden bu yana şifalı bir bitki olarak kullanılmıştır. Hipokrat özelliklerini açıkladı ve Galen daha sonra uykusuzluk için bir çare olarak reçete etti.

 

Valerik Asidin Yararları

1. Antidepresan ve yatıştırıcı, sinir sistemi üzerinde etkisi var

2. Mikro dolaşımı iyileştirmek;

3. Antibakteriyel, antiviral ve anti-tümör;

4. Gerginliğin, endişenin giderilmesi ve uykunun rolünün iyileştirilmesi.

Valerik Asit Uygulaması

1. Anti-bakteriyel, anti-depresanlar, anti-tümör ve sedasyon için ilaç hammaddeleri olarak, yaygın olarak farmasötik ve sağlık ürünleri alanlarında kullanılır;

2. Uykusuzluk ve psychasthenia ürün hammaddesinin diğer benzer semptomları olarak, sağlık ürünleri endüstrisinde yaygın olarak kullanılır;

3. Diyet takviyeleri tedavi işlevini arttırdığından, diyet takviyesi ürünleri alanlarında yaygın olarak kullanılır;

4. Sakinleştirici ve anti-bakteriyel ürünler olarak, kozmetik endüstrisinde güzellik ürünlerinin eklenmesi için yaygın olarak kullanılırlar.


Paket ve kargo

Valeric Acid

Şirket imajı

Xi'an Fengzu Biyolojik Technology co, ltd biridir profesyonel Çin çin tedarikçisi toplu valeric asit tozu, kaliteli valeric asit üreticileri, tüm ihtiyaçlarınız için en iyi, fiyat, organik, 100% saf, doğa ve GMP fabrika çin Tedarikçi toplu değerli asit tozu, kaliteli değerli asit, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda çin tedarikçisi toplu valeric asit tozu, bizden kaliteli valeric asit hoş geldiniz.

Sorgulama