Banner
Ana sayfa > Ürünler >> monomer

Fucoxanthin

Fucoxanthin
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Fukoksantinin Temel Bilgileri

Ürün Adı: Fukoksantin

Diğer Adı: Dunaliella Salina Özü Tozu, okso-beta, beta-karoten

Görünüm: sarı ince toz

İçerik:% 99

Çözünürlük: alkol içinde çözünür

CAS No .: 3351-86-8

Moleküler Formül: C42H58O6

Moleküler ağırlık: 658.91

Test Yöntemi: HPLC

Yapısal formül:

Yapısal Formula.jpg

Fucoxanthin tanıtımı

Dunaliella salina, özellikle deniz tuzu alanlarında bulunan bir tür halofil yeşili mikro alg algıdır. Büyük miktarda karotenoid oluşturma kabiliyeti nedeniyle, antioksidan etkinliği ile bilinen kozmetik ve diyet takviyelerinde kullanılır. Çok az sayıda organizma D. salina gibi tuz buharlaşma havuzları gibi yüksek derecede salin koşullarında yaşayabilir. Hayatta kalmak için, bu organizmalar yoğun ışığa karşı korumak için yüksek konsantrasyonlarda β-karoten ve ozmotik basınca karşı koruma sağlamak için yüksek konsantrasyonlarda gliserol içerir. Bu, bu maddelerin ticari biyolojik üretimi için bir fırsat sunar.

Doğal Dunaliella salina, tıp mesleğinde antioksidanların kralı olarak tanınan β-karoten bakımından zengindir. Dunaliella salina, nötr veya biraz alkalin bir hücre sağkalım ortamı sağlamak, hücreleri daha dinamik hale getirmek için hücre asit-baz dengesini düzenleyebilen çok sayıda mineral, amino asit, vitamin vb. İçerir.

 

Fukoksantinin Faydaları

1. Fukoksantin, anti-kanser fonksiyonuna sahiptir; Fukoksantin, kültürde prostat kanseri hücrelerini öldürüyor gibi görünmektedir.

2. Fucoxanthin kilo kaybı için kullanılabilir, Fucoxanthin yağ ve diğer sağlık gıdalarının birikimini azaltarak kilo kaybını teşvik edebilir.
3. Fukoksantin ideal bir diyet takviyesidir. Fukoksantin, gıda renklendirme ajanları olarak kullanılabilir.
4. Fukoksantin, güçlü bir anti-diyabet etkisine sahiptir, herhangi bir yan etkisi vardır.
5. Fukoksantin anti-oksidasyon için kullanışlıdır.

 

Fukoksantin kullanımları

1. Fucoxanthin sağlık gıda alanında uygulanır, süt, içecek, sağlık ürünleri, hamur işleri, soğuk içecekler, jöle, ekmek, süt ve benzeri eklenebilir gıda katkı endüstrisinde yaygın olarak kullanılır;
2. Fucoxanthin kozmetik alanında uygulanır, sntiphlogistic sterilizasyon etkisi ile suda çözünen bir tür polimer doğal özütlerdir. Bu nedenle gliserin yerine yeni bir tür nemlendirici türü olarak kullanılabilir;
3. Fukoksantin ilaç alanında uygulanır, sık sık böbrek ürünlerine eklenen yeni gelenek tıbbının hammaddesidir.


Paket ve kargo

Fucoxanthin

Şirket imajı

Xi'an Fengzu Biyolojik Technology co, ltd biridir profesyonel Çin çin tedarikçisi dunaliella salina özü fucoxanthin tozu üreticileri, tüm ihtiyaçlarınız için en iyi, fiyat, organik, 100% saf, doğa ve GMP fabrika çin tedarikçisi dunaliella salina özü Fokoksantin tozu, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda çin tedarikçisi dunaliella salina bizden fucoxanthin tozu özü.

Sorgulama