Banner
Ana sayfa > Ürünler >> monomer

Galantamin Hidrobromür

Galantamin Hidrobromür
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Galantamin Hidrobromid Lycoremine'nin Temel Bilgileri

Ürün Adı: Galantamin Hidrobromid Lycoremine

Botanik Adı: Lycoris Radiata (L'Herit)

Bölüm Kullanılmış: Ampul

Özellikler: Galanthamine:% 98 -% 99

Test yöntemi: HPLC

CAS No.: 1953-04-4

Moleküler Formül C17H22BrNO3

Moleküler ağırlık: 368.27

Görünüş: Beyaz kristal toz

Yapısal formül:

Yapısal Formula.jpg

Galantamin Hidrobromid Lycoremine Tanıtımı

Galantamin (Nivalin, Razadyne, Razadyne ER, Reminyl, Lycoremine), hafif ila orta şiddette Alzheimer hastalığının ve özellikle diğer damar kaynaklı rahatsızlıkların tedavisinde kullanılır. Sentetik olarak veya Galanthus Caucasicus'un (Kafkas kardeleni, Voronov'un kardeleni), Galanthus woronowii (Amaryllidaceae) ve Narcissus (daffodil)), Leucojum (kar tanesi) ve Lycorista (Lycorisdia) (Lycorisdia) (Lycorisdia) (Lycorisdia) (Lycoris) (Lycorisdia)) ile ilgili cinslerin çiçeklerinden veya çiçeklerinden elde edilen bir alkaloid Kırmızı Örümcek Zambak).

Galanthamine, lycris radiate'den doğal olarak ekstrakte edilir, kar düşmesinden ve yakından ilgili türlerden elde edilen üçüncül bir alkaloiddir. Bütil asilkolinesteraz (ACHE) inhibitörü olarak işlev görür, butiriloklinesterz (BuChE) üzerinde daha zayıf etki gösterir. Santral sinir sistemi rahatsızlıklarının tedavisinde kullanılır ve kas gevşetici maddelerin polarize edilmemesi için bir antidot olarak kullanılabilir. neredeyse beyaz toz beyaz; Suda az miktarda çözünür; çözünmeyen kloroform, eter ve alkol. Xi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, LTD galantamin üreten profesyonel üreticisidir.

 

Galantamin Hidrobromid Lycoremine'in Yararları

1. Anti-kolinesteraz.

2. Asetilkolinesterazı uyarın ve inhibe edin, intrasefalik nikotin reseptörü pozisyonunu düzenleyin.

3. İnfantil felci sekellerini, sweeny ve myasthenia gravis pseudoparalytica, vb.

4. Hafif, hafif Alzheimer hastalığı olan hastaların tanıma fonksiyonlarını önemli ölçüde arttırın ve beyin hücrelerinin fonksiyonlarını azaltma sürecini geciktirin.

5. Sinir ve kas arasındaki iletimi geliştirmek

 

Galantamin Hidrobromid Lycoremine Uygulaması

1. Galanthamine Hydrobromide, esas olarak myastenia gravis, poliovirüs durgun evresi ve sekellerinde, ayrıca polinörit, funikülit ve sinir sistemi hastalığı veya travmatizmin neden olduğu sensorimotor bariyerde kullanılır.

2. Galanthamine Hydrobromide, Alzheimer hastalığında da kullanılır, organik beyin hasarının neden olduğu dement ve disinezi için temel işlevi vardır.


Paket ve kargo

Galantamine Hydrobromide

Şirket imajı

Xi'an Fengzu Biyolojik Technology co, ltd biri profesyonel Çin çin tedarikçisi galantamin hidrobromid lycoremine tozu üreticilerinden, sizin için en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika çin tedarikçisi galantamin hidrobromid lycoremine ihtiyacı , bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın. Ve bizden toptan toplu ve yüksek miktarda çin tedarikçisi galantamin hidrobromid lycoremine tozu hoş geldiniz.

Sorgulama