Banner
Ana sayfa > Ürünler >> monomer

genistein

genistein
FZBIOTECH Ürün Listesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Genistein Temel Bilgiler

Ürün Adı: Genistein

Diğer adı: Bitkisel Genista Özü Genistein, Doğal genistein Tedarikçi

Tedarikçi: Xi'an Fengzu Biyoteknoloji

Kullanılan kısmı: Çiçek

Test Yöntemi: HPLC

Aktif madde: Genistein

Mevcut Özellikler: Min% 99

Görünüm: açık sarı toz

CAS NO .: 446-72-0

Moleküler ağırlık: 270.24

Moleküler Formül: C15H10O5

Anayasal formül:

Yapısal Formula.jpg

 

Genistein tanıtımı

Genistein, en aktif olan çeşitli isoflavondur, firmamızın Genistein ürünü, sophora Japonica fasulye bitkisinin kuru ve olgun meyvelerinden elde edilir. Saf ve tek bir unsurdur. Bir heterosikl polifenol bileşiğidir.

 

Genistein östrojen reseptörü ile birleşebilir ve östrojen etkisinin zayıf olmasına neden olabilir. Bu yüzden aynı zamanda fitoöstrojen denir. Östrojen için düşmandır. Koruyucu etkiye veya hormonla ilgili hastalıklara sahiptir. Climacteric sendromu ve osteoporozu iyileştirebilir ve önleyebilir. Orta yaşlılar ve yaşlılar için çeşitli sağlıklı yiyeceklerde yaygın olarak kullanılmak üzere gıda takviyesi işlevi görebilir.

 

Genistein, protein-tirozin kinaza bağlanır ve onu inhibe eder, böylece sinyal iletimini bozar ve hücre farklılaşmasını indükler. Bu ajan aynı zamanda topoizomeraz-II'yi de inhibe eder, DNA fragmantasyonuna ve apoptoza yol açar ve G2 / M hücre döngüsü durmasını uyarır. Genistein, antioksidan, antianjiyogenik ve immünosüpresif aktiviteler sergiler.

 

Genistein'in Faydaları

1. Bitkisel Genista Ekstresi Genistein, doğal genistein tedarikçisi anti-oksidasyon işlevine sahiptir;
2. Bitkisel Genista Ekstresi Genistein, doğal genistein tedarikçisi östrojen ve östrojen önleyici özelliklere sahiptir;
3. Doğal Genistein tedarikçisi Bitkisel Genista Ekstresi Genistein, topoizomeraz II'nin aktivasyonunu baskılayabilir ve protein tirozin kinazın (PTK) aktivasyonunu baskılayabilir ;

4. Doğal Genistein Tedarikçisi olan Bitkisel Genista Ekstresi Genistein, hücrenin prosedür ölümünü ortaya çıkarır, antikanser ilacının etkisini iyileştirir ve üretilecek olan kan damarını baskılar.

 

Genistein Uygulaması

1. farmasötik alanında Uygulanan, fitiller, losyonlar, tabletler, kapsüller ve benzeri haline getirilebilir;
2. Sağlık ürünleri alanında uygulanmakta olan kadınlar için güzellik bakım ürünleri olarak kullanılabilir ve ayrıca kan hastalıklarını ve kanseri önleyebilir.


Paket ve kargo


genistein

Şirket imajıXi'an Fengzu Biyolojik Technology co, ltd biri profesyonel Çin çin tedarikçisi genistein tozu, yüksek kaliteli genistein fiyat üreticileri, en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika çin tedarikçi genistein ihtiyacı için Toz, yüksek kaliteli genistein fiyatı, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda çin tedarikçisi genistein tozu hoşgeldiniz, bizden yüksek kaliteli genistein fiyat.

 


Sorgulama