Banner
Ana sayfa > Ürünler >> monomer

sklareol

sklareol
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Sclareol ile İlgili Temel Bilgiler

Ürün Adı: Sclareol

Diğer Adı: Salvia sclarea özü;

Latince Adı: Salvia Parlaması L

Menşe yeri: Shaanxi Eyaleti, Çin

Bölüm Kullanılmış: Yaprak

CAS: 515-03-7

Moleküler Formül: C20H36O2

Moleküler ağırlık: 308.5

Aktif bileşenler: Sclareolid; sklareol

Özellikleri: 95% 98

Test yöntemi: HPLC

Yapısal formül:

Yapısal Formula.jpg

 

Sclareol'un Yararları

1. Bağışıklık ve antivirüs ve enfeksiyon yeteneğinin arttırılması.

2. Anti-aging, anti-oksidan, antifatigue, serebral sinir sistemini ayarlamak, hematopoetik fonksiyonu arttırmak ve metabolizmayı arttırmak.

3. Kemik iliğinin hematopoetik fonksiyonunun korunması, hepatik detoksifatio yeteneğinin geliştirilmesi ve desteklenmesi. Hepatik dokunun restorasyonu.

4. Koroner kalp hastalığını, klimakterik sendromu, diyabeti, yüksek tansiyonu, anemiyi, vb. Önleme ve tedavi etme.

5. Kanseri önleme, normal hücreyi aktive etme ve kan dolaşımını iyileştirme.

 

Sclareol Uygulaması

1. Gıda katkı maddelerinde uygulandığında, antifatigasyon, yaşlanma karşıtı ve besleyici beynin etkisi vardır.

2. Farmasötik alanda uygulanırsa, koroner kalp hastalığı, anjina cordis, bradikardi ve yüksek kalp hızı aritmi, yüksek tansiyon vb. Tedavisinde kullanılır.

3. kozmetik alanında uygulanan, beyazlatma, yaşlanma karşıtı, kırışıklık karşıtı, anti-oksidan, aktive edici cilt hücrelerinin etkisi, cildi daha hassas ve sıkı hale getirir.

 

Sclareol Kullanımı

1. Sclareol, esas olarak doğal ambergris ikamesi sentezinde, ayrıca özün yayılması için kullanılan küçük bir miktar sentezinde kullanılır.

2. Sclareolid, tatsız tat veren bir çeşit mükemmel tütün tadındadır.

3. Sclareolid kokulu mor Perilla lakton, gıda duyusunu artırabilir ve geliştirebilir, bu nedenle gıda endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Aroma maddesi olarak, yiyeceklerin koku tadında baharat çeşidini arttırması, kahve endüstrisinde, az miktarda kokulu mor Perilla laktonu ilave etmek için kahve endüstrisinde, yiyeceklerin koku alma duyusunu arttırdığı, kahve acılığını arttırabilir, canlandırıcı etki uygulama aralığını iyileştirir.

4. Kardiyovasküler stimülasyon durumları olmadan, vücut yağını azalttığında, hoş kokulu mor Perilla laktonu, ince vücut kalitesini yükseltmeye yardımcı olabilir, bu nedenle yaygın olarak kilo verme ürünlerinde kullanılmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri, Japonya ve Avrupa ülkeleri kokulu mor Perilla lakton gıdaları daha fazla ve daha popüler ağırlık azaltarak içerir.


Paket ve kargo

Sclareol

Şirket imajı

Xi'an Fengzu Biyolojik Technology co, ltd biri profesyonel Çin çin tedarikçisi yüksek kaliteli sclareol tozu, salvia sclarea özü sclareol fiyat üreticilerinden, sizin için en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika ihtiyacı çin tedarikçisi yüksek kaliteli sclareol tozu, salvia sclarea özü sclareol fiyatı, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda çin tedarikçisi yüksek kaliteli sclareol tozu hoşgeldiniz, bizden salvia sclarea özü sclareol fiyat.

Sorgulama