Banner
Ana sayfa > Ürünler >> monomer

sanguinarin

sanguinarin
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Sanguinarinin Temel Bilgileri

Ürün Adı: Sanguinarine

Diğer adı: macleaya cordata özü tozu

Görünüm: Uçuk Sarı Kristal Toz (% 98), Kahverengi Sarı İnce Toz (% 1 -% 50)

CAS No .: 2447-54-3

Moleküler Formül: C20H14NO4 +

Moleküler ağırlık: 332.33

Test Yöntemi:% HPLC≥98

Yapısal formül:

Yapısal formül .jpg

Sanguinarine tanıtımı

Macleaya cordata, popave familyasındaki süs bitkilerinde kullanılan çiçekli bitki türüdür. Çin ve Japonya'ya özgüdür. Zeytin yeşili yaprakları ve yaz aylarında bezelye çiçeği çiçeklerinin havadar salkımları ile, 1 m boyunda (3 ft) boyunda, 2.5 m (8 ft) 'e kadar büyüyen, çok yıllık bir otsu bitkidir. Olumsuzluk, detoksifikasyon ve böcek ilacı işlevine sahiptir. Furuncle, apse, malign kaynama, ülser, haşlanma ve inatçı tinea tedavisinde kullanılabilir. Ürün virozdur ve ağızdan alınamaz.

 

Sanguinarine, macleaya cordata ekstresinin ana maddesidir, üründe bulunan Gram pozitif bakterilerin in vitro büyümesini sınırlandırabilir. Diplococcus pneumonlae, staphylococcus aureus ve bacillus subtilis'e karşı daha hassastırlar ve berberinden daha güçlü bakteriyostatik aktiviteye sahiptirler. Ayrıca, lober pnömoni, akut quinsy tonsillit, timpanit ve tiroid tümörü tedavisinde de kullanılabilir. Sanguinarin ve chelerythrine süpozituvarları klinik olarak servikal erozyon tedavisinde kullanılır.

 

Sanguinarin (pseudochelerythrine), NF-kappaB aktivasyonunun, IkappaBalpha fosforilasyonunun ve bozulmasının güçlü bir inhibitörüdür. Sanguinarin, chelerythrine, protopine ve allocryptopine dahil olmak üzere birkaç alkaloit içerir. Ürünümüz, Macleaya cordata özü esas olarak sanguinarine ve chelerythrine içerir.

 

Sanguinarinin Faydaları

1. Böcek ilacı işlevi ile bir dereceye kadar etkili bir şekilde bakteri ve mantarları inhibe edebilir;

2. Şişliği detoksifiye etme ve ortadan kaldırma fonksiyonu ile;

3. Anti-enflamatuar, anti-bakteriyel ve antiviral işlevi ile.

 

Sanguinarinin kullanım alanları

Antibiyotik, tarımsal böcek ilaçları, tarımsal mantar ilaçlarını beslemek için kullanılabilir.

veteriner enjeksiyonu. Bazı bakteri ve mantarlar da inhibe edilmiştir; kurtçukların öldürülmesi, yumurtaların yumurtadan çıkmasını engelleyebilir.

1. Gıda alanında uygulanır.

2. Farmasötik alanda uygulanır.

3. Yem katkı maddeleri alanında uygulanır.


Paket ve kargo

Sanguinarine

Şirket imajı

Xi'an Fengzu Biyolojik Technology co, ltd biridir profesyonel Çin çin tedarikçisi macleaya cordata özü sanguinarine tozu üreticilerinden, sizin için en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika çin tedarikçisi macleaya cordata özü sanguinarin tozu, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda çin tedarikçisi macleaya cordata hoşgeldiniz bizden sanguinarine tozu özü.

Sorgulama