Banner
Ana sayfa > Ürünler >> monomer

hirudin

hirudin
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Hirudin'in Temel Bilgileri

Ürün adı: hirudin tozu

CAS No .: 113274-56-9

Moleküler Formül: C66H93N13O25

Moleküler ağırlık: 1468.52

Özellikleri: 99%

Sertifika: ISO9001, GMP

Görünüm: beyaz veya sarımsı toz

Parçacık boyutu: 100% 80 örgü geçmek

Yapısal formül:

Yapısal Formula.jpg

 

Hirudin tanıtımı

Hirudin, kan pıhtılaşma önleyici özelliği olan tıbbi sülüklerin tükürük bezlerinde (Hirudo medicinalis) doğal olarak oluşan bir peptittir.

Bu, sülüklerin hematofajinin beslenme alışkanlığı için temeldir, çünkü konağın cildindeki solucan tarafından gerçekleştirilen ilk flebotominin ardından kanın akmasını sağlar. Kan pıhtılaşmasının son aşamalarında önemli bir olay, fibrinojenin fibrin'e dönüştürülmesidir serin proteaz enzim trombini. Xi'an Fengzu Biyolojik Teknoloji A.Ş., LTD. iyi hirudin fiyatı sağlayabilmektedir.

 

Hirudin'in Faydaları

1. Hirudin, kan pıhtılaşma önleyici özelliği olan tıbbi sülüklerin tükürük bezlerinde (Hirudo medicinalis) doğal olarak oluşan bir peptittir. Bu, sülüklerin, hematofajinin beslenme alışkanlığı için esastır, çünkü konakçı cildindeki solucan tarafından gerçekleştirilen ilk flebotomi sonrasında kanın akmasını sağlar.

 

2. Trombin, protrombinden, bir enzimin, protrombinazın koagülasyonun son hallerinde etkisiyle üretilir. Fibrin daha sonra bir kan pıhtısı oluşturmak için faktör XIII ile çapraz bağlanır. Normal kan dolaşımında ana trombinin inhibitörü antitrombin III'tür.

 

3. Antitrombin III'e benzer şekilde, hirudin'in antikoagülatör aktivitesi, trombinin pıhtılaşma önleyici aktivitesini inhibe etme kabiliyetine dayanır. Hirudin, trombinin en güçlü doğal inhibitörüdür. Antitrombin III'ün aksine, hirudin, sadece fibrinojene karşı spesifik bir aktiviteye sahip trombin formlarının aktivitesine bağlanır ve onu inhibe eder.

 

4. Bu nedenle hirudin, pıhtı ve trombüs oluşumunu önler veya çözer (yani, bir trombolitik aktiviteye sahiptir) ve kan pıhtılaşma bozukluklarında, cilt hematomlarının ve yüzeysel variköz venlerin tedavisinde, enjekte edilebilir veya topikal bir uygulama kremi. Bazı yönlerde, hirudin, diğer serum proteinlerinin biyolojik aktivitesine müdahale etmediğinden ve ayrıca karmaşık trombin üzerinde etkili olabileceğinden, daha yaygın olarak kullanılan antikoagülanlar ve heparin gibi trombolitikler üzerinde avantajlara sahiptir.

 

Hirudin kullanımı

1. Farmasötik alan

2. Kozmetik katkı maddesi

3. Sağlık ürünleri


Paket ve kargo

Hirudin

Şirket imajı

Xi'an Fengzu Biyolojik Technology co, ltd biri profesyonel Çin çin tedarikçisi tıbbi sınıf en iyi hirudin tozu, hirudin fiyat üreticilerinden, sizin için en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika çin tedarikçi ihtiyacı Tıbbi sınıf en iyi hirudin tozu, hirudin fiyatı, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda çin tedarikçisi tıbbi sınıf en iyi hirudin tozu, bizden hirudin fiyat hoşgeldiniz.

Sorgulama