Banner
Ana sayfa > Ürünler >> monomer

Çin Tedarikçisi Tedarik Yüksek Miktarlı 5-Hidroksitriptofan Toz, Düşük Fiyat Toplu% 98 5-HTP

Çin Tedarikçisi Tedarik Yüksek Miktarlı 5-Hidroksitriptofan Toz, Düşük Fiyat Toplu% 98 5-HTP
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

5-HTP'nin Temel Bilgileri

Diğer adı: 5-HTP, 5-hidroksitriptofan

Botanik Kaynak: Griffonia simplicifolia tohum

Moleküler Formül: C11H12N2O3

Moleküler Ağırlık: 220.225

Görünüm: Sarımsı beyaz toz

Mevcut Özellikler:% 98

CAS No.:56-69-9 veya 114-03-4

Tedarikçi: FZBIOTECH

Yapısal formül:

5-HTP.png

5-Hidroksitriptofan / 5-HTP'nin Kısa Tanıtımları

5-HTP, Afrika'ya özgü bir asma olan Griffonia Seed'in çekirdeklerinden geliyor. Afrika halk hekimliğinde, Griffonia Seed, bir afrodizyak, bir antibiyotik ve ishal, kusma ve mide ağrısı için bir çare olarak tanınır. Son zamanlarda yapılan araştırmalar, Griffonia Seed'in beyinde serotonin seviyelerini yükselttiğini göstermektedir. Serotonin beyin kimyasının düzenlenmesinde önemlidir ve özellikle depresyon, uykusuzluk ve yeme bozuklukları gibi problemlerde önemlidir. Teorik olarak, Griffonia Tohum ile takviye serotonin seviyelerini artırabilir ve depresyon ve uykusuzluk rahatlama sağlayabilir.


5-Hidroksitriptofan / 5-HTP'nin faydaları?

1.Klinik deneyler, 5-HTP'nin beyin serotonin seviyelerini artırmak için güvenli ve doğal bir yol olduğunu göstermektedir. 5-HTP kullanımının serotonin eksikliği sendromundan kaynaklanan problemlerde kullanılan standart sentetik ilaçlara eşit veya ondan daha iyi sonuçlar verdiği gösterilmiştir.

2.5-HTP, uykusuzluğun tedavisinde en hızlı, en etkili ve en tutarlı genel sonuçları sağlar. Uyku problemlerini uyku ilaçlarıyla karşılaştırıldığında güvenli ve doğal yollarla ele almak için etkili bir alternatiftir. 5-HTP, uyku kalitesini artırır. Daha önemlisi, klinik çalışmalar, 5-HTP'nin, uykusuzluktan başka uyku bozukluklarının tedavisinde de yararlı olduğunu göstermektedir.

3.5-HTP, toplam uyku süresini arttırmadan derin uyku evre 3 ve 4'ü eş zamanlı olarak arttırırken, önemli ölçüde (tipik olarak yaklaşık% 25) REM uykusunu arttırır. 5-HTP bunu, 1 ve 2 numaralı uyku evrelerine harcadığınız süreyi kısaltarak, belirli şekillerde döngünün en az önemli aşamaları olan, bunu başarır. Doz arttıkça, REM'de daha fazla zaman harcanır.

4. Uyku döngüsünün dengesini değiştirerek, 5-HTP daha rahat ve gençleştirici bir uyku yapar. Uyanma hissi yerine, yıpranmış ve “açlık” hissi vermek yerine, 5-HTP alan insanlar canlı, iyi dinlenmiş ve günün zorluklarına ayak uydurur. Daha derinlerde yattığımızda ve daha verimli bir şekilde düştüğümüzde, fiziksel ve psikolojik pillerimiz tam şarjlı olarak sabahları uyanırız.


Paket teslimatı


9-FLUORENOL.jpg

9-FLUORENOL.jpg


Şirket imajı

9-FLUORENOL.jpg

9-FLUORENOL.jpg

Sorgulama