Banner
Ana sayfa > Ürünler >> monomer

Artesunate

Artesunate
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Artesunate'nin Temel Bilgileri

Ürün Adı: Artesunate tozu

Bitki kaynağı: artemisia annua özü

Diğer isimler: Dihidroartemisinin-10-a-süksinat

Görünüm: beyaz kristal toz

CAS No .: 88495-63-0

Moleküler formül: C19H28O8

Moleküler ağırlık: 384.4208

Yapısal formül:

Yapısal Formula.jpg


Artesunate'in Yararları

1.Vivax sıtma ve falciparum sıtma semptomunun kontrol edilmesinin yanı sıra, böceklerin klorokin dirençli suşunun arıtılması işleviyle.

2. Anti-oksidan işlevi ile. artemisinin katalaz, dithiothreitol ve artesunat enjeksiyonu gibi alfa tokoferol ile azaltılması.

3. Antibakteriyel fonksiyonu ile artemisinin anti-influenza virüsü etkisi vardır.

4. Anti-parazit işleviyle, artemisinin anti-schistosomiasis ve leptospirosis rolü üzerindeki etkisi.

 

Artesunate Uygulaması

1. Artesunate bir antimalarial ajandır. Suda çözünür bir hemisüksinat dihidroartemisinin türevidir.

2.Artemisinin, sıtma tedavisi için Çin'de geleneksel olarak kullanılan bir bitki olan Artemisia annua'dan izole edilen bir seskiterpen lakton olduğu söylenebilir.

3. Artesunat ve aktif metaboliti dihidroartemisinin, parazitin halka aşamasına karşı aktif olan güçlü kan şizontisitlerdir.

4. Artesunat, serebral sıtma dahil olmak üzere şiddetli sıtmanın tedavisi için idealdir. Ayrıca P. falciparum'un klorokin ve mefloquine dirençli suşlarına karşı da aktiftir.

5.Artesunat nötr bir çözelti içerisinde kararsızdır ve bu nedenle sadece artesunik asit olarak enjeksiyonlar için kullanılabilir.


Paket ve kargo

Artesunate

Şirket imajı

Xi'an Fengzu Biyolojik Technology co, ltd biridir profesyonel Çin çin tedarikçisi yüksek kaliteli artesunate tozu, ücretsiz örnek artesunate fiyat üreticileri, sizin için en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika çince ihtiyacı Tedarikçi yüksek kaliteli artesunate tozu, ücretsiz numune artesunate fiyatı, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda çince tedarikçi yüksek kaliteli artesunate tozu hoş geldiniz, bizden ücretsiz örnek artesunate fiyatı.

Sorgulama