Banner
Ana sayfa > Ürünler >> Bitki tozu >> Sebze tozu

Çin Yam Tozu

Çin Yam Tozu
FZBIOTECH Ürün Listesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Yam Tozu Temel Bilgileri

Diğer adı: yam kök tozu
Menşe Yeri: Çin
Kullanılan kısmı: Kök
Görünüş: Beyaz İnce Toz, topak yok, görünür kirlilik yok
Üretim Yöntemi: SD (Sprey Kurutma)
Şartname: müşteri isteklerine göre 50-400 örgü


Yam Tozu Tanıtımı

Yam bir yam bitkisidir. Tropikal ve subtropikal bölgelerde yaygın olan çok çeşitli ipliklerin dağılımı. En çok Orta ve Güney Amerika arasında, onu subtropikal bölge ve Afrika izliyor. Tropiklerde yıllık iplik üretimi sadece manyok ve tatlı patateste ikincildir, ancak besin değerlerinden daha fazladır. En önemli kök mahsulüdür, önemli gıda mahsullerinden biridir.
Ayrıca, Huaishan olarak bilinen Çin yam, "ölümsüz taze" alacaklı. yam, yağ çökelmesini önlemek için kardiyovasküler sistemin mükemmel bir özelliğine sahiptir ve deri altı yağ birikmesini azaltmak için meydana gelen erken aterosklerozu önlemek için kan damarlarının esnekliğini korumaktadır.


Yam Tozunun İşlevi

1. Yabani Yam Tozu, daha yaygın olarak kullanılan tonik bitkilerden biridir. Bitkinin nötr bir enerjisi olduğundan ve bu nedenle ne sıcak ne de soğuk olmadığından, onu alan herkese yarar sağlar. Güçlü sindirim ve metabolizma oluşumuna yardımcı olur.
2. Yabani Yam Tozu ayrıca tüm vücuda fayda sağlayarak akciğer fonksiyonunu güçlendirmeye yardımcı olur. Zayıflamış akciğerlerden öksürüğü gidermek için tasarlanmış formülasyonlarda yaygın olarak kullanılır.
3. Wild Yam Powder, hem öz oluşturma gücü hem de sıvı sızıntısını önleyen büzücü bir etkiye sahiptir. Spermatorre, lökore ve sık idrara çıkma gibi kaçak problemleri için yaygın olarak tavsiye edilir. Ayrıca, genel zayıflık veya kronik tüketim hastalığının bir sonucu olarak gece terlemesi yaşayan insanlar tarafından da kullanılır.


Yam Tozu Uygulaması

Tıp ve Sağlık Ürünleri, Sağlıkla Beslenme Ürünleri, Çocuk Yiyecekleri, Katı İçecek, Süt Ürünleri, Uygun Yiyecekler, Şişirilmiş Yiyecekler, Baharatlar, Elverişli Gıdalar, Unlu Mamüller, Aperatif Yiyecekler, Soğuk İçecekler ve Atıştırmalıklar, vb.


Öneri Ekleme Hacmi

Katı İçecek (% 5), İçme (% 5), Atıştırmalık Yiyecek (% 3-5), Tıp ve Sağlık Ürünleri (% 5-20).


Nakliye ve paket

Teslimat: Deniz / Hava Taşımacılığı ve Uluslararası Ekspres
Nakliye Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2-3 iş günü

Paket: 1 kg / Çanta ve 20 kg / Karton (10 kg / torba * 2 Torba), Karton Boyutu 47 cm * 36 cm * 33 cm

Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutun.
Raf ömrü: 24 ay

Yam Powder

Analiz sertifikası

madde

Şartname

Sonuç

Görünüm

Yeşil toz

Uygundur

Koku

karakteristik

Uygundur

Parçacık boyutu

% 100 geçiş 80 mesh

Uygundur

Kurutma kaybı

<% 10

Uygundur

Kurşun (Pb)

<1ppm

Uygundur

Arsenik (As)

<1ppm

Uygundur

Artık Pestisit

Negatif

Uygundur

Toplam Plaka Sayısı

<10000cfu / g

Uygundur

E. Coli.

<300MPN / 100 g

Uygundur  

Şirket imajı

Yam Powder Supplier

Yam Powder Manufacturer

Xi'an Fengzu Biyolojik Technology co, ltd profesyonel çin çince yam tozu üreticilerinden biridir, tüm ihtiyaçlarınız için en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika çince yam tozu, temas kurmaktan çekinmeyin bize. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda çin yam tozu, yam unu, vahşi yam tozu, yam tozu, saf yam tozu, organik yam tozu, organik yam unu, yam kök tozu, bizden çin yam unu.

Sorgulama