Banner
Ana sayfa > Ürünler >> Bitki yağı >> Esans

citronella esans kullanır Citronella Yağı

Citronella Yağı
FZBIOTECH Yağ Listesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Citronella Yağının Temel Bilgisi

Menşei: Çin, Endonezya

Görünüş: Sarı sıvı

Bitki Parçası: Yapraklar ve çiçek

Ekstraksiyon Yöntemi: Buhar damıtma

İçerik:% 25 sitronellol,% 38 sitronellal

CAS NUMARASI. 106-22-9

Karışımları iyi gider: Fesleğen, portakal, bergamot, okaliptüs, sardunya, limon, limon, kekik, lavanta, çam, biberiye, sedir ağacı ve çay ağacı.


Citronella Yağının İşlevi

Aromaterapi:

Citronella genellikle aromaterapi yağı olarak göz ardı edilir. Citronella biyolojik seviyelerde ısınma ve aktive edici niteliklere sahiptir. Citronella esansiyel yağı ruh hali üzerinde canlandırıcı bir etkiye sahiptir. Cilt üzerinde yumuşatıcı bir etkisi vardır ve ayrıca aşırı terleme ile mücadeleye yardımcı olur - bu da ayaklarda kullanım için son derece faydalıdır. Bakterisidal, antiseptik, deodorant ve böcek ilacı özelliklerine sahiptir.

Antiseptik ve Dezenfektan:

Citronella otu, sabunlarda, böcek mumlarında, spreylerde ve ayrıca Endonezya'da ünlü aromaterapide sivrisinek kovucu olarak kullanılan sitronella yağı üretiminde kullanılır.

Yağ üretiminin yanı sıra, çay gibi, mutfak kullanımı için sitronella otu da kullanılır. Yağ, böcek kovucu olarak harici olarak kullanılır. Bu yağ, migren, baş ağrısı ve romatizmayı gidermek için kullanılır. Antiseptik olarak kullanılabilir ve mutfak tezgahlarını ve doğrama bloklarını sterilize etmek için kullanılabilir. Odaya dağıldığı zaman, koku böcekleri ve böcekleri uzaklaştırır. Antiseptik nitelikleri grip ve soğuk algınlığı ile mücadelede iyidir.


Citronella Yağı COA'sı

COA of Citronella Oil

Akış şeması

Citronella Oil.jpg

Nakliye ve depolama

Teslimat: Deniz / Hava Taşımacılığı ve Uluslararası Ekspres

Nakliye Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2-3 iş günü

Paket: 30ml / 50ml / 100ml: amber cam şişeler, 1kg / 5kg: alüminyum bidon

25kg: plastik varil (30cm * 26cm * 42cm), 180kg: kalay demir davul (56cm2 * 90cm)

Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutun.

Raf ömrü: 24 ay

Pure Citronella Oil.jpg

Citronella Oil Price.jpg


şirketXi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrikası citronella yağı, citronella esansiyel yağı, tüm ihtiyaçlarınız için profesyonel Çin citronella yağı, citronella esansiyel yağı üreticilerinden biridir , bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda citronella yağı, citronella esansiyel yağı, organik citronella yağı, citronella yağı, esansiyel yağı citronella, saf citronella yağı, bizden Endonezya citronella yağı hoş geldiniz.

Sorgulama