Banner
Ana sayfa > Ürünler >> monomer

şistisin

şistisin
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Cytisine tozunun temel bilgileri
Diğer Adı: Lupinidine, Tsitafat, Cytitone
Moleküler Formül: C11H14N2O
Moleküler Tartım: 190.24
Görünüm: eşkenar dörtgen beyaz sarı toz
Erime Noktası: 154-156ºC
Kaynama Noktası: 218ºC (2 mmHg)
Saflık:% 98
CAS: 485-35-8
Yapısal formül:
Lupinidine.png
Cytisine tozunun tanıtımı
Baptitoksin ve sophorin olarak da bilinen Cytisine, Labacum ve Fabaceae familyasının Cytisus gibi birkaç bitki cinsinde doğal olarak oluşan bir alkaloiddir. Sigarayı bırakmada yardımcı olmak için tıbbi olarak kullanılmıştır. Moleküler yapısı nikotininkine benzerlik gösterir ve benzer farmakolojik etkilere sahiptir. Vareniklin gibi, cytisine nikotinik asetilkolin reseptörlerinin (nAChR'ler) kısmi bir agonistidir. Cytisine'nin 4.8 saatlik kısa bir ömrü vardır ve vücuttan hızla elimine edilir. Cytisine'nin sigarayı bırakma için kullanımı Doğu Avrupa dışında nispeten bilinmemektedir.

Cytisine tozunun uygulamaları
1. Cytisine toksik bir piridin benzeri alkaloiddir. Farmakolojik olarak, iki molekülün yapısal benzerliği nedeniyle nikotine benzer etkiler gösterir.
2. Cytisine, nikotinik bir asetilkolin reseptörü agonistidir ve farmasötik bir terkip olarak nikotinizmin tedavisi için kullanılabilir. Cytisine türevi varenicline, 2006'da sigara bırakma ilacı olarak onaylandı. 2006 tarihli bir literatür taraması, cytisine ile yapılan denemelerin kendisinin çoğunlukla düşük kaliteye sahip olmasına rağmen, sigaranın sigarayı bırakma konusunda yardımcı olması için öngörülebileceğine dair bazı kanıtlar bulunduğuna karar vermiştir.

Cytisine tozunun faydaları
1. balgam söktürücü ve antitussif fonksiyonu ile Cyisine toz;
2.Cytisine tozu güçlü anti-kanser aktivitesine sahiptir;
Anti-mikrobiyal, anti-enfeksiyon, yüksek beyaz kan hücresi işlevine sahip 3.Cytisine tozu;
4.Cytisine tozu, solunum stimülatörüne ve serebral dolaşımdaki güçlendirici etkilere sahiptir;
5.Cytisine tozu, sigarayı bırakma amacına ulaşmak için sigara içenlerin nikotine bağımlılığını azaltabilir ve ortadan kaldırabilir.


Paket ve kargo


Cytisine

Şirket imajı

Xi'an Fengzu Biyolojik Technology co, ltd biridir profesyonel çin rekabetçi cytisine fiyat, cytisine özü tozu üreticileri, sizin için en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika commpetive cytisine fiyat, cytisine ihtiyacı olan herkes için toz özü, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktar commpetive cytisine fiyat hoşgeldiniz, bizden cytisine özü tozu.

Sorgulama