Banner
Ana sayfa > Ürünler >> API

doramektın

doramektın
Doramektinin COA'sı
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Temel Doramektin Tozu Bilgileri
Ürün Adı: Doramektin
Eş anlamlılar: 25-CYCLOHEXYL-5-O-DEMETHYL-25-DE (1-METHİLLPROPİL) AVERMEKTİN; DORAMEKTİN; Doramektin VETRANAL; Doromektin; 25-Sikloheksil-avermektin B1; 25-Sikloheksil-5-O-demetil-25-de (1-metilpropil) avermektin AlA; Dectoma; UK-67994
Moleküler Formül: C50H74O14
Moleküler ağırlık: 899.11
Görünüm: beyaz toz
Saflık: 98.5%
Test Yöntemi: HPLC
CAS: 117704-25-3
EINECS: 1308068-626-2
Tedarikçi: FZBIOTECH
Yapısal formül:
Doramektin tozu

Doramektin Tozunun Tanıtımı
Doramectin, ticari olarak temin edilebilen diğer ivermektin ürünlerine kıyasla yeni bir antiparaziter neslidir, Doramectin anti-parazit menzili daha iyi, daha iyi bir etki ile daha geniştir ve Doramectin daha uzun süre geçerli bir süre için parazit reinfeksiyonunu önleyebilir, Dünyanın en iyisi, en potansiyel veteriner gelişimi için anti-paraziter ilaçlar.
Bir pestisit olarak doramektin tozu tüm iç ve dış parazitleri öldürebilir ve ayrıca nematodlar, eklembacaklılar için de geçerlidir. Şu anda, Çin domuz endüstrisi yaygın olarak kullanılan böcek ilacı ilaçları şunlardır: parazit ilaçları: albendazol, levamisol, triklorfon, Vietnam, higromisin, ivermektin, avermektin. Dış parazit ilaçları: triklorfon, amitraz, diazinon, permetrin ilaçlar, avermektin, ivermektin.

Doramektin Tozunun Kullanımı
Doramektin, nematodlar ve akarlar ektoparazitoz gibi hayvan hastalıklarının tedavisi için kullanılır, rekombinant avermitilis (Streptomyces avermitilis) yeni suşuyla fermente edilir ve ivermektinden esas fark C25'in sikloheksil ile ikame edilmesidir. Yeni, geniş spektrumlu bir antiparaziter ilaçtır ve gastrointestinal nematodlar, akciğer nematodları, Euglena, bitler, keneler, akarlar ve yara kurtçukları için etkilidir, ayrıca iç ve dış parazitler üzerinde özellikle belirli nematodlar (yuvarlak kurtlar) ve Eklembacaklılar, ancak tapewor, flukes ve protozoa için geçersiz. Etki mekanizması solucanın inhibitör nörotransmiteri γ-aminobütirik asidinin (GABA) salınımını arttırmak, böylece sinir sinyallerinin iletimini engellemek, böylece kas hücrelerinin kasılma kabiliyetlerini yitirmesi, parazitlerin ölümüyle sonuçlanmasıdır. memelilerin Periferik sinirlerinin nörotransmitteri asetilkolindir ve Doramektin'den etkilenmeyecektir, doramektin kan-beyin bariyerinden kolayca geçemez, merkezi sinir sistemine minimum zarar, sığırlara güvenli.

Paket teslimatı
Teslimat: Deniz / Hava Taşımacılığı ve Uluslararası Ekspres
ShippingTime: Ödeme yapıldıktan sonra 2-3 iş günü
Paket: 1-5kg / Alüminyum folyo çanta, boyut: 22cm (Genişlik) * 32cm (Uzunluk)
15-25kg / Davul, boyut: 38cm (Çap) * 50cm (Yükseklik)
Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutun.
Raf ömrü: 24 ay

Doramectin.jpg

Doramectin price.jpg


Şirket imajı:


Sorgulama