Banner
Ana sayfa > Ürünler >> API

Mildronate

Mildronate
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Mildronat'ın Temel Bilgileri

Ürün Adı: Mildronat

Moleküler Formül: C6H14N2O2

CAS No.:76144-81-5

Saflık:% 99

Kelimeler: 3- (2,2,2-Trimethylhydrazine) propionat; 2- (2-Karboksietil) -1,1,1-trimetilhidrazinyum hidroksit iç tuzu

Moleküler ağırlık: 146.19

Sınıf Standardı: Tıp Sınıfı

Kullanım: Hayvan Ilaç

Yapısal formül:

76144-81-5.png

Mildronat'ın tanıtımı

Diğerleri arasında Mildronate olarak adlandırılan Meldonium (INN), 1970 yılında Letonya Organik Sentez Enstitüsü (SSCB) Ivars Kalvi tarafından geliştirilen ve özellikle Letonya Grindeks ve birkaç jenerik üretici tarafından üretilen sınırlı pazarda bir ilaçtır. Doğu Avrupa ülkelerinde anti-iskemi ilacı olarak dağıtılmaktadır.

1 Ocak 2016 tarihinden bu yana, sporcular tarafından kullanılması yasaklanan maddelerin Dünya Dopingle Mücadele Ajansı (WADA) listesinde yer almaktadır. Bununla birlikte, atletik bir performans arttırıcı olarak kullanımıyla ilgili tartışmalar vardır. Bazı sporcuların yasaklanmadan önce kullandığı bilinmektedir. Şu anda ABD’de programlanmamış.


Mildronatın Kullanımı

Meldonium, koroner arter hastalığını tedavi etmek için kullanılabilir. Bu kalp problemleri bazen vücuttaki organlara, özellikle de kalbe çok az kan akan bir durum olan iskemi ile sonuçlanabilir. Bu ilacın arterleri genişlettiği düşünülmekte olduğundan, kan akışını arttırmaya ve vücuttaki oksijen akışını arttırmaya yardımcı olur. Meldonium'un ayrıca alfa 2-adrenerjik reseptörleri ve ayrıca nitrik okside bağlı mekanizmaları içeren antikonvülzan ve antihipnotik etkileri indüklediği bulunmuştur. Bu, özet olarak, akut dozlarda verilen meldonyumun, nöbetlerin ve alkol zehirlenmesinin tedavisinde faydalı olabileceğini göstermektedir. Aynı zamanda serebral iskemi, oküler iskemik sendrom ve rahatsız edici arter dolaşımının neden olduğu diğer oküler hastalıklarda da kullanılır ve ayrıca kronik alkol kullanımının kesilmesinden kaynaklanan yoksunluk semptomlarının ciddiyetini azaltmada bazı etkileri olabilir.

Nakliye ve depolama


Mildronate


Şirket imajı


Mildronate Tedarikçisi

Mildronate Üretici

Sorgulama