Banner
Ana sayfa > Ürünler >> API

Ropivakain

Ropivakain
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Ropivakain ile ilgili temel bilgiler
Eş anlamlılar: RopivacaineHcl, MesylateBase, Ropivacaine API, Naropine
Moleküler Formül: C17H26N2O
Moleküler ağırlık: 274.401
Görünüm: Beyaz kristal toz
Erime Noktası: 144 - 146ºC
Kaynama Noktası: 98 ° C (13.5018 mmHg)
Yoğunluk: 0.95
Saflık:% 99
CAS: 84057-95-4
Yapısal formül:
Ropivakain hidroklorür.png
Ropivakain için kullanılır
Cerrahi prosedürler, işçilik ve doğum sırasında veya kısa süreli ağrı yönetimi sırasında his kaybına neden olma. Doktorunuz tarafından belirlenen diğer durumlar için de kullanılabilir.
Ropivakain lokal bir anestezidir. Sinir dürtülerini bloke ederek çalışır, bu da bölgeyi uyuşturmaya yardımcı olur, böylece daha az ağrı hissedersiniz.

Ropivakain'in yan etkileri
Olumsuz ilaç reaksiyonları (ADR'ler) doğru uygulandığında nadir görülür. ADR'lerin çoğu uygulama tekniği (sistemik maruz kalma ile sonuçlanan) veya anestezinin farmakolojik etkileri ile ilgilidir, ancak alerjik reaksiyonlar nadiren meydana gelebilir.
Aşırı miktarda ropivakain sistemik maruz kalması esas olarak merkezi sinir sistemi (CNS) ve kardiyovasküler etkiler ile sonuçlanır - CNS etkileri genellikle düşük kan plazması konsantrasyonlarında ve ek konsantrasyonlarda mevcut olan ek kardiyovasküler etkiler, düşük kardiyovasküler çöküş de görülebilir. CNS etkileri arasında CNS uyarılması (sinirlilik, ağız çevresinde karıncalanma, kulak çınlaması, titreme, baş dönmesi, bulanık görme, depresyonun ardından nöbetler (uyku hali, bilinç kaybı), solunum depresyonu ve apne yer alabilir. Kardiyovasküler etkiler arasında hipotansiyon, bradikardi, aritmi ve / veya kalp durması var - bazıları solunum depresyonuna bağlı hipoksemiye bağlı olabilir.

Nakliye ve depolama

Ropivacaine


Şirket imajı

Ropivacaine Supplier

Ropivacaine Manufacturer


Sorgulama