Banner
Ana sayfa > Ürünler >> API

Sodyum Askorbat

Sodyum Askorbat
FZBIOTECH Ürün Listesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Sodyum Askorbatın Temel Bilgileri
Ürün Adı: C Vitamini Kalsiyum askorbat / sodyum askorbat
Aktif maddeler: L-Askorbik Asit Sodyum Tuzu
Şartname:% 99
Test Yöntemi: HPLC
Görünüş: Beyaz kristal toz
MF: C6H7NaO6
CAS: 134-03-2
EINECS: 205-126-1
Tedarikçi: FZBIOTECH
Yapısal formül:
Sodyum Ascorbate.png

Sodyum Askorbat Kısa Tanıtım
Sodyum Ascorbat gıda endüstrisinde antioksidan koruyucu, gıda rengini, doğal lezzetini koruyabilen, raf ömrünü uzatan önemli bir besindir.

Sodyum Askorbat Kullanımı
Bir gıda katkı maddesi olarak, E301 numarasına sahiptir ve bir antioksidan ve bir asitlik düzenleyici olarak kullanılır. Sodyum askorbat, aterosklerotik hastalığın gelişimini tersine çevirebilir, kalp krizini önlemede yardımcı olur. Ayrıca, sodyum askorbat, kronik ve akut enfeksiyonların giderilmesinde önemli bir rol oynar. Ayrıca, bir anti-kanser ajanı olduğu düşünülmektedir. Sodyum askorbat, özellikle hassas olan melanom hücrelerini içeren bir dizi malign hücre hattında sitotoksik etki üretir.

Sodyum askorbatın yan etkileri
Sodyum askorbat kullanılırken, özellikle enjeksiyon halinde bir sıvı formda kullanıldığında devam eden ya da sıkıntılı hale gelen yaygın yan etkiler, enjeksiyon bölgesinde yanma, acı, ağrı veya şişmeyi içerir. Şiddetli alerjik reaksiyonlar döküntü; kaşıntı; zor nefes almak; kovanlar; göğüste sıkılık; ağız, yüz, dudak veya dilin şişmesi; kemik ağrısı; Kas Güçsüzlüğü; şiddetli veya kalıcı ishal; zihinsel veya ruh hali değişiklikleri.


Paket teslimatı

Sodium Ascorbate


Şirket imajı

Sodium Ascorbate Supplier

Sodium Ascorbate Manufacturer

Sorgulama