Banner
Ana sayfa > Ürünler >> API

bimatoprost

bimatoprost
bimatoprost
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Bimatoprost hakkında temel bilgiler

Görünüş: Beyaz veya neredeyse beyaz kristal toz

Moleküler formül: C25H37N04

Mol Ağırlığı: 415.56600

CAS: 155206-00-1

Tahlil:% 99

Yapısal formül

Bimatoprost.gif


Bimatoprost tanıtımı

Bimatoprost, etil alkol ve metil alkolde çok çözünür ve suda hafifçe çözünür bir tozdur. Gözde (oküler hipertansiyon) ve açık açılı glokomda artmış basıncı tedavi etmek.


Bimatoprost'un Faydaları

Bimatoprost (ABD, Kanada ve Avrupa'da Allergan tarafından, Lumigan markası altında pazarlanmaktadır), glokomun ilerlemesini kontrol etmek ve oküler hipertansiyonun yönetiminde topikal olarak (göz damlası olarak) kullanılan bir prostaglandin analoğudur. Gözlerden sulu sıvı çıkışını artırarak göz içi basıncını (GİB) azaltır. Aralık 2008'de, kirpiklerin uzama göstergesi ABD Gıda ve İlaç İdaresi (FDA) tarafından onaylandı; bimatoprostun kozmetik formülasyonu Latisse olarak satılmaktadır. 2008-2011'de en az üç vaka serisi, bimatoprostun yağ (yağ) dokusunu azaltma yeteneğine sahip olduğunu göstermiştir.


Analiz sertifikası

Bimatoprost.jpg

Nakliye ve paket

Bimatoprost powder.jpg

Bimatoprost.jpg

şirket

Xi'an Fengzu Biyolojik Technology co, ltd biridir profesyonel çin ep standart bimatoprost, bimatoprost üreticisi, bimatoprost tozu üreticileri, tüm ihtiyaçlarınız için en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika ep standart bimatoprost , bimatoprost üreticisi, bimatoprost tozu, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda ep standart bimatoprost, bimatoprost üreticisi, bizden bimatoprost tozu hoş geldiniz.Sorgulama