Banner
Ana sayfa > Ürün:% s >> Bitki Yağı >> Esans

Saf Okaliptüs Yağı

Saf Okaliptüs Yağı
FZBIOTECH Okaliptüs Yağı
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Temel Bilgi

Ürün adı

Saf Okaliptüs Yağı

Diğer adı

Okaliptüs yağı

Şartname

% 100 Saf Doğal

Görünüm

Renksiz ila açık sarı sıvı

Örneklem

20 ML Ücretsiz Teklif

OEM Hizmeti

Evet

Ekstraksiyon yöntemi

Buhar damıtma

Bitki Bölümü

Yaprak

Menşei

Çin, Hindistan

Sertifikalar

ISO KOŞER FDA

Tedarikçi

FZIBOTECH

sınıf

Gıda ve Kozmetik

Okaliptüs esansiyel yağı tipik bir uçucu yağın özelliklerinin çoğuna sahip olmasına rağmen, aromaterapi yağı olarak çok popüler değildir, çünkü daha eski aromaterapi maddelerinden ziyade son yüzyıllara kadar çok az şey biliniyordu. Okaliptüs yağının sayısız sağlık yararları tüm dünyanın dikkatini çekti ve geleneksel tıpta olduğu kadar aromaterapide de kullanımı konusunda büyük bir keşif uyandırdı.

Bu Okaliptüs Yağı, uzun boylu, yaprak dökmeyen okaliptüs ağacının taze yapraklarından elde edilir. Bilimsel olarak Okaliptüs Globulus olarak sınıflandırılan ağaç, dünyanın bulunduğu yere bağlı olarak ateş ağacı, mavi sakız ağacı veya lifli ağaç kabuğu ağacı olarak da bilinir.


Yararları

Okaliptüs Esansiyel Yağı, zararlı yüzey ve havadaki bakterileri ve temas halinde enfeksiyonları azaltma veya ortadan kaldırma yeteneği ile bilinir.

2. Okaliptüs Esansiyel Yağı'nın serinletici kokusunun beyne dolaşımını arttırarak zihinsel tükenmeyi hafiflettiği, böylece zihni halsizlikten uyandırarak ve ruhu gençleştirdiği bilinmektedir. 0010010 nbsp;

3. Okaliptüs Yağı, yağı ve kiri etkili bir şekilde temizleyerek mutfak için mükemmel bir temizlik ürünü haline getirir. 0010010 nbsp;

Doğal bir böcek ilacı olarak bitleri yok etme yeteneğine sahip olduğu bile bilinmektedir. 0010010 nbsp;

Sıcak banyolara eklenen Okaliptüs Esansiyel Yağı'nın analjezik ve antienflamatuar özellikleri, sert ve ağrılı kasların gençleşmesine yardımcı olur.


Kullanımları

{0}}. Duş alırken ele yerleştirilen bu canlandırıcı yağın birkaç damlası, canlılık hissini arttırmak için solunabilir. 00 1 00 1 0 nbsp;

2. Tıkanıklığı gidermek için, birkaç damla sıcak buharlı bir kasede karıştırın ve aromatik buharları başın üzerine dökülen bir havluyla soluklayın ve birkaç dakika boyunca kaseye koyun.

Bir taşıyıcı yağ ile seyreltilmiş ve topikal olarak bir nemlendirici veya harmanlanmış masaj yağı içinde kullanılan Okaliptüs Esansiyel Yağı'nın uyarıcı özellikleri cildi ve yorgun kasları canlandırmaya yardımcı olabilir. 0010010 nbsp;

{> 0}} Su ile seyreltilmiş bu sprey odayı tazeleyebilir ve ayakkabı ve spor kıyafetlerinde sıkışan vücut kokularını giderebilir.

Eucaplytus-oil-80%-GC

FZBIOTECH Package

Eucalyptus Oil price.jpg


Sorgulama