Banner
Ana sayfa > Ürünler >> Bitki yağı >> Taşıyıcı yağ

Çuha çiçeği tohumu yağı

Çuha çiçeği tohumu yağı
FZBIOTECH Yağ Listesi
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Çuha çiçeği tohumu yağı temel bilgi

Menşei: Çin, Avustralya

Ekstraksiyon: Soğuk preslenmiş

Görünüş: Açık sarı berrak sıvı

Bitki kısmı: tohumlar

İçerik: GLA% 10

CAS NO.: 90028-66-3

EINECS NO.: 289-859-2


Çuha çiçeği tohumu yağı tanıtımı

Çuha çiçeği tohumu yağı, akşam çuha çiçeği bitkisi, Oenothera biennis tohumları basılır. Sarı çiçekler sadece akşamları açılır, dolayısıyla ortak adlarını verir. Çuha çiçeği, Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya'nın bazı bölgelerinde bulunan yaygın bir kır çiçeğidir. Bu bitki, Yerli Amerikalılar ve erken yerleşimciler tarafından beslenme desteği olarak ve boğaz ağrısı, karın ağrısı, hemoroid ve çürükler gibi koşullara karşı tedavi etmek için kullanıldı. Evening Primrose ayrıca Avrupa'da on yedinci yüzyıldan beri tıbbi olarak kullanılmıştır. Son 20 yılda, bu yağ bir kez daha tıbbi özellikleri için popüler hale gelmiştir ve şu anda yaygın bir diyet takviyesidir.


Çuha çiçeği Tohumu Yağı Uygulaması

Akşam Çuha Çiçeği Yağı gıdalarının biriktirme hafızası vardır, anti-trombositler, böbreklerin yorulma sürecini hafifletir, mikropları bastırır, cildi korur, bağışıklık fonksiyonunu güçlendirir, kabızlığı giderir, cildi korur, yağ çoğalmasını vb., Bazı farmakoloji fonksiyonlarını bastırır. Japonya, Amerika Birleşik Devletleri ve Fransızca gibi bazı ülkeler, linoleik asit, linolenik asitin yenilebilir yağa eklenmesi şartını getirmiştir. Yaşlılar ve çocuklar için yemeklerin linoleik asit, linolenik asit ile birleştirilmesi gerekir. Linoleik asit,? Linolenik asit, 21 yüzyıl boyunca beslenmeyi önemseyen "yıldız" oldu.

Evening Primrose Oil, yüksek kan yağları, kardiyovasküler hastalıklar, virüs enfeksiyonu, kanser, diyabet, obezite vb. İçin daha iyi bir tedavi fonksiyonuna sahiptir.

Evening Primrose Oil hala kilo, beslenme ve cilt korumasını azaltmak için kullanılır.


Analiz sertifikası

Çuha çiçeği Oil.jpg

Nakliye ve depolama

Teslimat: Deniz / Hava Taşımacılığı ve Uluslararası Ekspres

Nakliye Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2-3 iş günü

Paket: 30ml / 50ml / 100ml: amber cam şişeler, 1kg / 5kg: alüminyum bidon

25kg: plastik varil (30cm * 26cm * 42cm), 180kg: kalay demir davul (56cm 2 * 90cm)

Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutun.

Raf ömrü: 24 ay

Evening Primrose Seed Oil.jpg

Pure Evening Primrose Oil.jpg


Akış şeması

Bulk Evening Primrose Oil.jpg


şirketXi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika çuha çiçeği tohumu yağı tüm ihtiyaçlarınız için profesyonel Çin akşam çuha çiçeği tohumu yağı, akşam çuha çiçeği yağı üreticilerinden biridir , çuha çiçeği yağı, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda çuha çiçeği tohumu yağı, çuha çiçeği yağı, çuha çiçeği tohumu yağı, en iyi çuha çiçeği yağı, organik çuha çiçeği yağı, saf çuha çiçeği yağı, çuha çiçeği yağı gla, çuha çiçeği yağı hoş geldiniz.

Sorgulama