Banner
Ana sayfa > Ürünler >> Bitki yağı >> Taşıyıcı yağ

Çuha Çiçeği Tohumu Yağı

Çuha Çiçeği Tohumu Yağı
Çuha çiçeği yağı
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Çuha Çiçeği Tohumu Yağı Temel Trombozu

Menşei: Çin, Avustralya

Ekstraksiyon: Soğuk preslenmiş

Görünüm: Açık sarı berrak sıvı

Bitki parçası: Tohumlar

İçerik: GLA% 10

CAS NO: 090028-66-3

EINECS NO: 289-859-2


Çuha Çiçeği Tohumu Yağı Tanıtımı

Çuha Çiçeği Tohumu Yağı, Çuha Çiçeği bitkisi Oenothera biennis'in tohumlarına preslenir. Sarı çiçekler sadece akşamları, dolayısıyla ortak adlarını açarlar. Evening Primrose, Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya'nın bazı bölgelerinde bulunan yaygın bir kır çiçeği. Bu bitki Yerli Amerikalılar ve erken yerleşimciler tarafından beslenme desteği olarak kullanıldı ve boğaz ağrısı, karın ağrısı, hemoroid ve çürük gibi rahatsızlıklara karşı tedavi edildi. Çuha Çiçeği, on yedinci yüzyıldan beri Avrupa'da da tıbbi olarak kullanılmıştır. Son 20 yılda, bu yağ bir kez daha tıbbi özellikleriyle popüler hale geldi ve şu anda yaygın bir besin takviyesidir.


Çuha Çiçeği Tohumu Yağı Uygulaması

Çuha Çiçeği Yağı yiyeceklerinin birikmesi, kanama trombositlerinin pıhtılaşması, böbrek yorulma sürecini hafifletmesi, mikropları baskılaması, cildi korumak, bağışıklık fonksiyonunu güçlendirmek, kabızlığı gidermek, yağ büyümesini bastırmak, vb. Bazı farmakoloji fonksiyonları vardır. Japonya, Amerika Birleşik Devletleri ve Fransız gibi bazı ülkeler, yasaları, linoleik asit, linolenik asidi yenilebilir yağa eklemek zorunda bırakmayı şart koşmaktadır. Eski insanlar ve çocuk yemekleri linoleik asit, linolenik asit ile birleştirilmelidir. Linoleik asit, linolenik asit, 21 asırdır beslenmeyi önemseyen "yıldız" olmuştur.

Çuha Çiçeği Yağı, yüksek kan yağı, kardiyovasküler hastalık, virüs enfeksiyonu, kanser, diyabet, obezite vb. Için daha iyi bir tedavi fonksiyonuna sahiptir.

Çuha Çiçeği Yağı hala kilo, beslenme ve cilt korumasını azaltmak için kullanılır.


Analiz sertifikası

Çuha çiçeği Oil.jpg

Nakliye ve depolama

Teslimat: Deniz / Hava Kargo ve Uluslararası Express

Nakliye Süresi: ödeme sonra 2-3 iş günü

Paket: 30ml / 50ml / 100ml: amber cam şişeler, 1kg / 5kg: alüminyum davul

25kg: plastik varil (30cm * 26cm * 42cm), 180kg: teneke demir davul (56cm 2 * 90cm)

Depolama: Güçlü ışık ve ısıdan uzak tutulur.

Raf Ömrü: 24 ay

Evening Primrose Oil.jpg

Evening Primrose Oil.jpgAkış şeması

Evening Primrose Oil.jpg


şirket

Evening Primrose Oil.jpg

Evening Primrose Oil.jpg


Xi'an Fengzu Biyolojik Technology Co, Ltd profesyonel Çin çuha çiçeği tohumu yağı, çuha çiçeği yağı üreticileri, en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika akşam çuha çiçeği tohumu yağı ihtiyacı için biridir çuha çiçeği yağı, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda çuha çiçeği tohumu yağı, çuha çiçeği yağı, çuha çiçeği tohumu yağı, en iyi çuha çiçeği yağı, organik çuha çiçeği yağı, saf çuha çiçeği yağı, çuha çiçeği yağı gla, bizden çuha çiçeği yağı toptan hoş geldiniz.

Sorgulama