Banner
Ana sayfa > Ürünler >> monomer

Rotundine

Rotundine
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Rotundine Temel Bilgiler
Diğer Adı: Tetrahidropalmatin, corydalis yanhusuo özü
Mol. Formül: C21H25NO4
Mol. Ağırlık: 355,43
Kaynama Noktası: 760 mmHg'de 482.9ºC
Yoğunluk: 1.23 g / cm3
Saflık:% 98
CAS: 10097-84-4
Yapısal formül:
Rotundine Powder.png
Rotundine tozunun faydaları
1.Rotundin farelerde karbon tetraklorürün indüklediği karaciğer hasarı üzerinde koruyucu etkiye sahiptir.
2.Rundundine analjezi ve sedatif-hipnotik aktiviteye sahiptir, ktonik kalıcı ağrıyı ve splanchna donuk ağrısını baskılayabilir.
3.Rundundine, kan stazını gidermek için kan dolaşımını destekleme ve ağrıyı azaltmak için qi dolaşımını destekleme etkisine sahiptir.
4.Rotundine genellikle mide-qi, mide ağrısının durgunluğuna bağlı olarak karaciğer-qi durgunluğundan, mide ağrısı nedeniyle hipokondriyak ağrı için kullanılır.

Rotundine tozu uygulaması
1.It kan stazını gidermek için kan dolaşımını teşvik etme ve ağrıyı hafifletmek için gaz dolaşımını teşvik etme etkisi vardır
2. sık sık karaciğer gazının durgunluğuna bağlı olarak hipokondriyak ağrı, mide gazının durgunluğuna bağlı olarak mide ağrısı, herni ağrısı kullanılır.
3.Tetrahidropalmatin / Rotundine analjezi ve sedatif-hipnotik aktiviteye sahiptir, kronik kalıcı ağrı ve splanchna donuk ağrısını bastırabilir. Kan stazını gidermek için kan dolaşımını teşvik etme ve ağrıyı hafifletmek için qi dolaşımını destekleme etkisi vardır.
4.It sık sık, mide ağrısının durgunluğuna bağlı olarak karaciğer-qi, mide ağrısının durgunluğundan dolayı hipokondriyak ağrı için kullanılır. Tetrahidropalmatin, farelerde karbon tetraklorürün indüklediği karaciğer hasarı üzerinde koruyucu etkiye sahiptir.


Paket ve kargo

Rotundine

Şirket imajı

Xi'an Fengzu Biyolojik Technology co, ltd biri profesyonel Çin fabrika kaynağı stephania özü, rotundine toz üreticileri, sizin için en iyi, fiyat, organik,% 100 saf, doğa ve GMP fabrika fabrika kaynağı stephania özü ihtiyacı için rotundine tozu, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Ve toptan toplu ve yüksek miktarda fabrika kaynağı stephania özü, bizden rotundine tozu hoş geldiniz.

Sorgulama