Banner
Ana sayfa > Ürünler >> API

L-Fenilalanin

L-Fenilalanin
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

L-Fenilalaninin Temel Bilgileri
Diğer Adı: dl fenilalanin, d fenilalanin
Görünüm: beyaz toz
MF: C9H11NO2
MW: 165,189
Saflık:% 99
Erime noktası: 270-275ºC (dec.) (Lit.)
Kaynama noktası: 760 mmHg'de 307.5ºC
Parlama noktası: 139.8ºC
CAS: 63-91-2
Yapısal formül:
Phenylalanine.png
D-Fenilalanin Nedir?
DL-Fenilalanin, bir ek olarak alındığında, vücudun doğal olarak meydana gelen "ağrı kesiciler" (endorfinler) üretimini, hiçbir yan etkisi olmadan koruyan, esansiyel amino asit olan L-Fenilalaninin bir şeklidir.
DL-Fenilalanin, amino asidi Fenilalaninin dekstrorotory şeklidir. Amino asitlerin L Formları (Levorotory) biyoyararlanabilen ve protein sentezi ve düzenleyici işlev için olanlardır. L ve D formları birbirlerinin ayna görüntüleri gibidir, ancak D-Fenilalanin vücuda emilmez, ancak ağrı algısını kontrol eden endorfinlerin parçalanmasından sorumlu olan enzimlere engelleyici bir madde olarak işlev görür.

L-fenilalaninin faydaları
1.L - fenilalanin önemli gıda katkı maddeleridir - ana hammaddeden tatlandırıcı Aspartam (Aspartam), farmasötik endüstrisinden birinde insan vücudu esansiyel amino asitleri, esas olarak amino asit transfüzyonu ve amino asit ilaçları için kullanılır.
2.L - fenilalanin insan vücudunun bir tür esansiyel amino asitleri sentezleyememesidir. Gıda endüstrisi ağırlıklı olarak Gıda tatlandırıcı aspartam sentezi hammaddesi;
3. Ayrıca besin takviyesi olarak kullanılabilir

Nakliye ve depolama

L-Phenylalanine


Şirket imajı

L-Phenylalanine Supplier

L-PhenylalanineManufacturerSorgulama