Banner
Ana sayfa > Ürünler >> API

Glutatyon Azaltılmış

Glutatyon Azaltılmış
Glutatyon COA (Tıp Sınıfı)
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Azaltılmış Glutatyon Tozunun Temel Bilgileri
Diğer Adı: glutatyon azaltılmış, l glutatyon azaltılmış, Deltathione
Moleküler Formül: C10H17N3O6S
Moleküler ağırlık: 307.323
Görünüm: Beyaz kristal toz
Erime Noktası: 182-192ºC
Kaynama Noktası: 410.1ºC
Yoğunluk: 1.441 g / cm3
Saflık:% 99
CAS: 70-18-8
Yapısal formül:
glutatyon azaltılmış.
Azaltılmış Glutatyona Giriş
Serbest radikal ve peroksit gibi reaktif oksijen türlerinin neden olduğu önemli hücresel bileşenlerin zarar görmesini önleyen bir antioksidandır.
Glutatyon neredeyse yalnızca indirgenmiş formunda bulunur, çünkü onu okside edilmiş formundan geri döndüren enzim, glutatyon redüktaz, oksidatif stres üzerine yapıcı olarak aktif ve indüklenebilirdir. Aslında, hücrelerin içindeki azalmış glutatyonun oksitlenmiş glutatyona oranı, genellikle hücresel toksisitenin bir ölçüsü olarak bilimsel olarak kullanılır.


Azaltılmış Glutatyon Tozunun Faydaları
1. Glutatyon İndirgenmiş, serbest radikallerin ve reaktif oksijen bileşiklerinin nötrleştirilmesine doğrudan katılan, ayrıca C ve E gibi eksojen antioksidanları azaltılmış (aktif) formlarında muhafaza eden, hücreler tarafından üretilen ana endojen antioksidandır.
2. Doğrudan konjugasyon yoluyla, hem organik hem de inorganik birçok ksenobiyotik (yabancı bileşikler) ve karsinojenleri detoksifiye eder. Bu cıva, kurşun ve arsenik gibi ağır metalleri içerir.
3. Glutatyon Azaltılması, bağışıklık sisteminin tam potansiyelini ortaya koyması için esastır, örneğin, (1) antijen sunumunun lenfositlere modüle edilmesi, böylece sitokin üretimini ve lenfositlerin çoğalmasını geliştiren yanıt tipini (hücresel veya humoral) etkilemek böylece, yanıtın büyüklüğünün artması, (3) sitotoksik T hücrelerinin ve NK hücrelerinin öldürme aktivitesinin arttırılması ve (4) apoptozisin düzenlenmesi, böylece immün tepkinin kontrolünün sürdürülmesi.
4. DNA sentezi ve onarımı, protein sentezi, prostaglandin sentezi, amino asit taşınımı ve enzim aktivasyonu gibi birçok metabolik ve biyokimyasal reaksiyonda temel bir rol oynar. Bu nedenle, vücuttaki her sistem glutatyon sisteminin durumundan, özellikle de bağışıklık sisteminden, sinir sisteminden, sindirim sisteminden ve akciğerlerden etkilenebilir.


Paket teslimatı

Reduced Glutathione

Şirket imajı:

Reduced Glutathione Supplier

Reduced Glutathione Manufacturer


Sorgulama