Banner
Ana sayfa > Ürünler >> API

Gefitinib

Gefitinib
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Gefitinib / ZD1839'un Temel Bilgisi

Ürün Adı: Gefitinib

Diğer Adı: ZD1839, Iressa

Formül: C22H24CIFN4O3

Erime Noktası: 194.0 ~ 198.0 ° C

Molar kütle: 446.902 g / mol

Kalite:% 99.0 dk

Görünüş: Beyaz kristal toz

CAS No .: 184475-35-2

Tedarikçi: FZBIOTECH

Yapısal formül:

184475-35-2.png


Gefitinib / ZD1839'un tanıtımı

Gefitinib, genellikle bir epitelyal kaynaktan türetilen fiziksel bir tümörde eksprese edilen, selektif bir epidermal büyüme faktörü reseptörü (EGFR) tirozin kinaz inhibitörüdür. EGFR tirozin kinaz aktivitesinin inhibisyonu, tümör büyümesini, metastazı ve anjiyogenezi önler ve tümör hücrelerinin apoptosisini arttırır Vücutta tedavi, insanlar yaygın olarak tümör büyümesi bölümünden türetilmiş çıplak fare tümör hücrelerinde ksenogrefti inhibe eder ve kemoterapi, radyasyon terapisi ve hormon tedavisi antitümör aktivitesini arttırır. Klinik çalışmalarda, gefitinib'in objektif bir karşıtı olduğu doğrulanmıştır. -Metastatik küçük hücreli dışı akciğer kanserine karşı verilen cevap ve hastalıkla ilişkili semptomları iyileştirebilir. Farmakokinetik venin farmakokinetik özellikleri ilaca verildi ve dağılım geniş ve ortalama uzaklaştırma süresi 48 saat idi.


Kullanılan Gefitinib / ZD1839

Küçük hücreli dışı akciğer kanserinin diğer kanser kemoterapi tedavilerinden sonra tedavi edilmesi başarılı olmamıştır. Doktorunuz tarafından belirlenen diğer durumlar için de kullanılabilir.

Gefitinib bir kanser kemoterapi ajanıdır. Belirli bir proteini (tirozin kinaz denilen bir enzim) bloke ederek çalışır. Bu, kanserin büyümesini ve yayılmasını önlemeye yardımcı olur.


Nakliye ve depolama

Gefitinib ZD1839


Şirket imajı

Gefitinib ZD1839 Supplier

Gefitinib ZD1839 Manufacturer

Sorgulama