Banner
Ana sayfa > Ürünler >> API

Glisil-L-Glutamin

Glisil-L-Glutamin
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Glisil-L-Glutamin Tozunun Temel Bilgileri

Ürün Adı: Glisil-L-Glutamin

Eş anlamlılar: glisil-L-glutamin; glycylglutamine

Moleküler formül: C7H13N3O4

Görünüm: wthite tozu

Özellikleri: 99.5%

CAS: 13115-71-4

Tedarikçi: FZBIOTECH

Yapısal formül:

13115-71-4.png


Glisil-L-Glutamin Tozunun Tanıtımı

Glisil-Glutamin, glisin ve glutamin içeren bir dipeptittir. Protein sindiriminin veya protein katabolizmasının eksik bir parçalanma ürünüdür. Bazı dipeptitlerin fizyolojik veya hücre sinyalleri etkisi olduğu bilinmektedir, ancak çoğu proteolizi takiben spesifik amino asit bozunma yollarına giderken kısa ömürlü ara ürünlerdir. Bu dipeptid, insan dokularında veya biyo-sıvılarda henüz tanımlanmamıştır ve bu nedenle, bir 'Beklenen' metabolit olarak sınıflandırılır.

 

Glisil-L-Glutamin Tozunun Faydaları

1. Genel açıklama

Glisil-L-glutamin, tehlikeli olmayan bir maddedir. İnsan sağlığına faydalı etkileri kozmetik, ilaç ve gıda endüstrisinde bir bileşen olarak kullanılmasına neden olmaktadır.

2. Kullanımlar ve uygulama

Glisil-L-glutamin, ilaç, kozmetik ve gıda ürünlerinde bir bileşen olarak kullanılır. Aynı zamanda, hücre kültürü ortamının bir bileşeni olarak ve laboratuar reaktifi olarak kullanılır.

3. sağlık etkileri

Glisil-L-glutamin, oral maruziyetten dolayı düşük bir akut toksisiteye sahiptir. Bu madde gözleri tahriş etmez ve cildi tahriş etmez. Glisil-L-glutamin, mutajenik / genotoksik olarak kabul edilmez.


Nakliye ve depolama


Glisil-L-Glutamin Tozu


Şirket imajı


Glisil-L-Glutamin Tozu Tedarikçisi

Glisil-L-Glutamin Tozu Üreticisi

Sorgulama