Banner
Ana sayfa > Ürünler >> API

Finasterid

Finasterid
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Finasterid Tozunun Temel Bilgisi

Ürün Adı: Finasteride Tozu

Ticari isimler: Propecia, Proscar

Özellikleri: 99%

Görünüş: Beyaz veya kirli beyaz kristal toz

Moleküler formül: C23H36N2O2

Moleküler ağırlık: 372.54g / mol

Cas No: 98319-26-7

Tedarikçi: FZBIOTECH

Yapısal formül:

Finasteride.png


Finasterid Tozunun Tanıtımı

Finasterid, testosteronu dihidrotestosterona (DHT) dönüştüren enzim olan tip II 5-alfa redüktazı inhibe ederek etkiyen bir antiandrojendir. Düşük dozlarda benign prostat hiperplazisinde (BPH) ve yüksek dozlarda prostat kanserinde tedavi olarak kullanılır. BPH'nin semptomatik ilerlemesi riskini azaltmak için doksazosin tedavisi ile birlikte kullanım için de endikedir. Ek olarak, birçok ülkede androgenetik alopesi (erkek tipi kellik) için kayıtlıdır.


Finasterid Tozu Kullanımı

Finasterid yetişkin erkeklerde genişlemiş prostat (iyi huylu prostat hiperplazisi veya BPH) küçültmek için kullanılır. BPH semptomlarını azaltmak için tek başına kullanılabilir veya diğer ilaçlar ile birlikte alınabilir ve ayrıca ameliyat ihtiyacını azaltabilir.

Finasterid, BPH'nin semptomlarını iyileştirebilir ve idrara çıkma dürtüsünün azaltılması, daha az zorlanma ile daha iyi idrar akışı, mesanenin tamamen boşaltılmadığı hissinin daha az olması ve gece idrara çıkmasının azalması gibi faydalar sağlayabilir. Bu ilaç, prostatın büyümesine neden olan doğal vücut hormonunun (DHT) miktarını azaltarak çalışır.


Finasterid Tozunun Yan Etkileri

Azalan cinsel yetenek / arzu oluşabilir. Bazı erkeklerde, bu ilaç seks sırasında salınan meni miktarını azaltabilir. Bu zararsızdır, ancak bazı erkeklerde tedaviyi bıraktıktan sonra bile devam etmiştir. Finasterid ayrıca saç büyümesini artırabilir. Bu etkilerden herhangi biri devam ederse veya daha da kötüleşirse, derhal doktorunuza veya eczacınıza haber verin.

Doktorunuzun bu ilacı reçete ettiğini unutmayın, çünkü size sağladığı faydaların yan etki riskinden daha büyük olduğunu düşünmüştür. Bu ilacı kullanan birçok insanın ciddi yan etkileri yoktur.

Bu olası ancak ciddi yan etkilerden herhangi biri meydana gelirse derhal doktorunuza söyleyin: Göğüste şişlik, meme başı boşalması, göğüs büyütme / hassasiyet / ağrı, testislerde ağrı, idrar yapamama.


Nakliye ve depolama


Finasterid Tozu


Şirket imajı


Finasterid Tozu Tedarikçisi

Finasterid Tozu Üreticisi

Sorgulama