Banner
Ana sayfa > Ürünler >> API

FZBIOTECH Toplu Yüksek Astarlı Nootropic% 99 Sunifiram / DM235 / CAS 314728-85-3

FZBIOTECH Toplu Yüksek Astarlı Nootropic% 99 Sunifiram / DM235 / CAS 314728-85-3
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Sunifiramın Temel Etkileri (DM-235)

Ürün Adı: Sunifiram

Diğer adı: dm-235

Eş anlamlılar: Piperazin, 1-benzoil-4- (1-oksopropil) - SunifiraM 1- (4-Benzoil-1-piperazinil) -1-propanon, 1-Benzoil-4- (1-oksopropil) -piperazin; - (4-Benzoilpiperazin-1-il) propan-1-on, 1-Benzoil-4-propanoilpiperazin, Sunifiram DM235

CAS: 314728-85-3

MF: C14H18N2O2

MW: 246,30492

Molar kütle: 246.304 g / mol

Tedarikçi: FZBIOTECH

Yapısal formül:

Sunifiram.png


Sunifiramın Tanıtımı (DM-235)

Sunifiram, araştırmacılar arasında çok popüler hale gelen bir araştırma ampülüdür. Bir ampakin olarak, AMPA glutamat reseptörlerinin yeteneğini geliştirmek için çalışır. Sunifiram, AMPA reseptör akımlarını uyararak çalışarak glutamat sinyalini geliştirir. Bu, ana etki yöntemi olduğuna inanılmaktadır, ancak bu bileşiğin başka uygulamaları da vardır.


Sunifiramın Yan Etkileri ve Faydaları (DM-235)

Klinik çalışmalarda, AMPA antagonisti NBQX verilen ve Sunifiram verilen hastalar AMPA reseptör aktivitesini artırdı. Beyinde ne kadar glutamat üretildiğinden AMPA reseptörleri sorumludur.

Glutamat, belki de, iletici iletimleri iletmek, sinapslar arasindaki baglari olusturmaktan ve beyin hücresinin hayatta kalmasini düzenlemek için sorumlu olan, beyindeki en önemli sinir ileticisidir.

Glutamat, beyin metabolizmasında ve aynı zamanda sinaptik plastisitede rol oynar. Çok az miktarda glutamat ve bilişsel yetenekleriniz büyük ölçüde azalır ve sonuçta daha az dikkat, bilgi edinme becerisi ve hatırlama zorluğu ile sonuçlanır.

Sunifiram, bu sayede glutamat düzeylerini yükselterek, beyninizin performansının artmasına yardımcı olabilir. Özellikle uzun süreli zihinsel efor sarfederken, Sunifiram'ın bilgiyi hatırlamayı ve yeni kavramlar öğrenmeyi kolaylaştırdığını göreceksiniz.

Sunifiram aynı zamanda beyindeki asetilkolin düzeylerini de tıpkı Piracetam, Pramiracetam, Aniracetam, Oxiracetam ve diğer racetam nootropikler gibi etkiler. Çalışmalar, Sunifiram'ın kolinerjik olduğunu, bunun da bu nörotransmitterin daha fazla salınmasına neden olduğunu anlamıştır.


Nakliye ve depolama

Sunifiram.jpg

Sunifiram.jpg


Şirket imajı

Sunifiram.jpg

Sunifiram.jpg

Sorgulama